Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...
Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr
Armband met grote zilveren knoop en sluiting, 925/000, met 3 rijen met koralen. Lengte 19 cm.
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige kop met daarin een diamant. ø 56 ca. 2,2 gr.
11 Zilveren koffielepels, 835/000, Hollands. Koffielepels met 3 dubbele filetrand. MT.: Simon Woortman, Amsterdam. jl.: B: 1836. 13 cm. ca. 167 gr. In goede conditie
Kavel zilveren bestek met roosjes, bestaande uit o.a. diverse lepels, een bonbontang, diverse vorkjes en prikkers, een opdienlepel en twee slacouvert met zwarte bak. ca 280 gr. Diverse gehaltes. In go...
Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Zilveren lepeldoos, 835/000, Hollands. Lepeldoos geplaatst op 4 bolpootjes en een getorste beugel. het doosje is voorzien van een guilloché gegraveerd lijnpatroon en cirkelmotief, aan de zijkant voorz...
Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.
Horloge met gouden band, 585/000. Langwerpig stalen horloge, Prisma, voorzien van gouden schakelband Mechanisch, werkend. ca. 14,6 gr. Totale Lengte 16,5 cm. Voorzien van veiligheid.
Zilveren houder met prikkers, 800/000. Houder in de vorm van een uitlopend bakje op voet, versierd met gehamerd motief en floraal decor. Voorzien van 10 prikkers bekroond met bladdecor met bloem. ø4x8...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een choker met Zeeuwse knoppen, een ring, oorknoppen, een hanger, armband, broche en 2 munten
Zilveren tafelstofblik 835/000 gemerkt met leeuwtje Jl: E 1914, 17x15,5cm gewicht: 145gr.
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.
Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm
Longines horloge, verguld met bewerkte schakelband en langwerpige kast. Quarts model. Grootte kast 23x30 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schaal, 800/000. Ronde schaal met gelobte rand voorzien van Djokja bewerking geplaatst op 3 bolpootjes. ø19x5cm. ca 173 gr. In goede staat
Zilveren collier, spang, bestaande uit 2 slangcolliers versierd met elementen met bleometjes. Breedte 10 mm, ca 113 gr. lengte 37 cm.
Antieke zilveren gedenklepel, Bolsward laat 18e eeuw. Mooie lepel met monogramgravure aan de achterzijde van de steel en gravure in de achterzijde van de bak. 20x4,5 cm. ca. 54 gr. In goede staat.
Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.
Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...