Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G
Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...
Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met...
Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G
Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat
Hans Nickel omstreeks 1980, Duitse school, boer met paardenspan, olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met honingraad facetgeslepen glas, 20e eeuw stijlmeubel in hoogwaardige kwaliteit. 208x156x40cm. Cond:G
Mooi ovaal zilveren dienblad, 925/000, Hollands.Ovaal dienblad voorzien van parelrand. MT.:Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: V:1980. ca 900 gr. Grootte 40x29 cm. Als nieuw
Fraaie gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met deels bewerkte band, aan de bovenzijde voorzien van 3 roosgeslepen diamanten gezet in een rand met diverse kleine diamanten. Breedte kop:12x20 mm. ...
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
Antieke Franse Charles Dix porseleinen pendule omstreeks 1940, 2 delig met 8 daags uurwerk touwtjesslinger halfuuslag(jacob Petit stijl) 47cm. Cond:G
Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...
Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm