Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Meissen borden 6061
4 Meissen borden

Resultaat:

90 EUR

Gouden hanger Briljant 289
Gouden hanger Briljant
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Sigarenkistje 2103
Sigarenkistje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendule Frans 3619
Pendule Frans

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, geëlectrificeerd 2120
Petroleumlamp, geëlectrificeerd

Resultaat:

30 EUR

Hanger met smaragd en robijn 740
Hanger met smaragd en robijn
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen man in stoel 6078
Porseleinen man in stoel

Resultaat:

110 EUR

Metalen bord vroeg 19e eeuw 2137
Metalen bord vroeg 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Lapis kralen met gouden slot 306
Lapis kralen met gouden slot

Resultaat:

80 EUR

Wandklok 3636
Wandklok
Startprijs 150 EUR
Engels kerkboek leren kaft 2154
Engels kerkboek leren kaft
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden ring met briljant 757
Gouden ring met briljant

Resultaat:

80 EUR

Antieke reiswekker 3649
Antieke reiswekker
Startprijs 60 EUR
Groot wit porseleinen figuur 6095
Groot wit porseleinen figuur
Startprijs 100 EUR
Inktstel met zilver 323
Inktstel met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Porseleinen klok 3666
Porseleinen klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Zilveren beursjes 340
4 Zilveren beursjes

Resultaat:

110 EUR

Eiken tafelpendule 3683
Eiken tafelpendule
Startprijs 40 EUR
2 Koperen dekselvazen 2171
2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Haardstel 2188
Haardstel

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring met briljant pavé 357
Gouden ring met briljant pavé
Startprijs 275 EUR
Verkocht
5 Delen Japans porselein 6108
5 Delen Japans porselein

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Stel zilveren sauslepels 774
Stel zilveren sauslepels

Resultaat:

120 EUR