Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Geslepen kristallenkoekschaal met geschulpte rand, ruit- waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van zilverenn hengsel, 835/000, met parelrand. MT.: C.E.Held, Amsterdam ca 1870 ø 25x20 cm
Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G
Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw
Oorschroeven GG 585/000 met granaat. Oorschroeven met knoppen in grote bloemvorm, ø 17 mm, met daarin een granaat. ca. 6,0 gr.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...
Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.
Antiek zilveren suikerbak, 835/000. Vierkante suikerbak met afgeronde hoeken geplaatst op 4 rijkelijk versierde krulpoten. Suikerbak met opgelegde rand met krullen en accantusbladeren geplaatst op een...
Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G
Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G
Zilveren kandelaar, 835/000, Duits.Lage vierkante kandelaar met geribbelde rand. MT.: Wilkens 78971. Grootte 10x10x5cm. In goede staat.
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Zilveren pillendoosje, 835/000, Hollands. Doosje met gecontourneerde rand voorzien van een Biedermeier versierde rand met daarbinnen een gegraveerde afbeelding van een stadsgezicht. Aan de achterzijde...
Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G
Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G