Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing theepot 6204
Yixing theepot
Startprijs 150 EUR
Yixing theepot 6205
Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot, bamboe ca. 1940 6206
Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Aardewerken borden 6207
3 Aardewerken borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Makkumse borden 6208
5 Makkumse borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen plaquette 6209
Porseleinen plaquette

Resultaat:

20 EUR

Porseleinen plaquette, vrouw 6210
Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR
Handbeschilderde porseleinen plaquette 6211
Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR
Japans servies, draakmotief 6212
Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 borden oude ambachten 6213
7 borden oude ambachten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6214
Petrus Regout set

Resultaat:

130 EUR

2 Chinees porseleinen neksteunen 6215
2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Penselenpotten, Fam Verte 6216
2 Penselenpotten, Fam Verte

Resultaat:

115 EUR

2 Porseleinen beelden, Maria met kind 6217
2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Porseleinen doosjes + schaaltje 6218
2 Porseleinen doosjes + schaaltje

Resultaat:

20 EUR

Chinees gewicht 6219
Chinees gewicht
Startprijs 125 EUR
Wijnkannetje 6220
Wijnkannetje
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6221
Lot Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Antieke Yixing theepot, China 6222
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6223
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
Kleine antieke Yixing theepot, China 6224
Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
Kleine Chinese trekpot ca. 1800 6225
Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese penselenpot 6226
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e eeuwse Delftse vaas 6227
18e eeuwse Delftse vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Drie Delftse vazen 6228
Drie Delftse vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw 6229
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Chinese kom 6230
Chinese kom
Startprijs 60 EUR
4 Japansen vaasjes 6231
4 Japansen vaasjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen schaaltje+bord 6232
Porseleinen schaaltje+bord

Resultaat:

45 EUR

2x Blauwe kom 6233
2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw 6234
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw 6235
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6236
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Antieke Samson vazen 6237
2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR
6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd 6238
6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd
Startprijs 75 EUR
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen
Startprijs 75 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6240
Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Yixing theepotje 6241
Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas Cheng Lung 6242
Chinese vaas Cheng Lung

Resultaat:

2.000 EUR

Chinese vaas voor eetstokjes 6243
Chinese vaas voor eetstokjes
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen 6244
Twee Chinese vazen

Resultaat:

120 EUR

5x divers Kantonees porselein 6245
5x divers Kantonees porselein
Startprijs 80 EUR
2 Snuffbottles erotica gesigneerd 6246
2 Snuffbottles erotica gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Yixing theepot 6247
Yixing theepot
Startprijs 500 EUR
2 Grote Chin. porseleinen vazen 6248
2 Grote Chin. porseleinen vazen
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Chinese gemberpot + vaas 6249
Chinese gemberpot + vaas

Resultaat:

60 EUR

Twee gemberpotten en cilindervaas 6250
Twee gemberpotten en cilindervaas
Startprijs 50 EUR
Groot Imari bord 6251
Groot Imari bord
Startprijs 30 EUR
2 dienbladen met porselein 6252
2 dienbladen met porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Japanse vazen 6253
2 Japanse vazen

Resultaat:

150 EUR

2x terracotta figuur 6254
2x terracotta figuur
Startprijs 50 EUR
3 Antieke Chinese borden 6255
3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes 6256
3 Beeldjes, knikkende hoofdjes
Startprijs 175 EUR
3 Chinees porseleinen hanenborden 6257
3 Chinees porseleinen hanenborden
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Deel van servies, en deel van kinderservies 6258
Deel van servies, en deel van kinderservies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x chinees geurpotje 6259
2x chinees geurpotje

Resultaat:

40 EUR

3 Chinese bordjes, 18e eeuw 6260
3 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw 6261
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Prachtig lampetstel 6262
Prachtig lampetstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Porseleinen damesfiguren 6263
3 Porseleinen damesfiguren

Resultaat:

40 EUR

Grote dekselvaas 6264
Grote dekselvaas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6x Japanse theekop, compleet 6265
6x Japanse theekop, compleet

Resultaat:

30 EUR

Grote ovale schaal 6266
Grote ovale schaal
Startprijs 80 EUR
Koffie- en eetservies ca. 1910 6267
Koffie- en eetservies ca. 1910
Startprijs 150 EUR
Lindner vaas 6268
Lindner vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Meissen bord, opengewerkte rand 6269
Meissen bord, opengewerkte rand

Resultaat:

80 EUR

4 Imari schoteltjes 6270
4 Imari schoteltjes
Startprijs 40 EUR
Karaf met ovale onderschaal B&G 6271
Karaf met ovale onderschaal B&G
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Wedgwood servies 6272
Wedgwood servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 kop en schotels, Petrus regout 6273
6 kop en schotels, Petrus regout

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schemerlamp Wedgwood 6274
Schemerlamp Wedgwood

Resultaat:

40 EUR

Porseleinen Jugendstil vaas 6275
Porseleinen Jugendstil vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen kaststel 6276
Porseleinen kaststel

Resultaat:

35 EUR

4 diverse borden 6277
4 diverse borden
Startprijs 50 EUR
Reebok met reegeit 6278
Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR
3x figuur 1x schotel 6279
3x figuur 1x schotel
Startprijs 70 EUR
2 Porseleinen vazen 6280
2 Porseleinen vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bavaria porselein servies 6281
Bavaria porselein servies

Resultaat:

50 EUR

Stel Jugendstil vazen 6282
Stel Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR
Kantonees theepotje 6283
Kantonees theepotje
Startprijs 60 EUR
Stel vazen, Brussel ca. 1890 6284
Stel vazen, Brussel ca. 1890
Startprijs 140 EUR
Verkocht
6 Chinese borden 6285
6 Chinese borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie fam. Roze borden 6286
Drie fam. Roze borden

Resultaat:

120 EUR

Familie rose vaas 6287
Familie rose vaas
Startprijs 75 EUR
2 Fam. Rose kommen 6288
2 Fam. Rose kommen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw 6289
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Quang Leng schotel 6290
Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR
Chinees kaststel 6291
Chinees kaststel
Startprijs 40 EUR
Chinese theebus, blauw 6292
Chinese theebus, blauw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen bolvaas 6293
Chinees porseleinen bolvaas

Resultaat:

60 EUR

Blauw Chinees trekpotje en gekleurde theepot 6294
Blauw Chinees trekpotje en gekleurde theepot
Startprijs 75 EUR
2 Chinese snuffbottles erotica 6295
2 Chinese snuffbottles erotica
Startprijs 100 EUR
Chinese drakenpot, 19e eeuw 6296
Chinese drakenpot, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Delen China/Japan 6297
2 Delen China/Japan

Resultaat:

30 EUR

Antieke Chinese Guan Yin 6298
Antieke Chinese Guan Yin
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese kom + schaaltje 6299
Chinese kom + schaaltje

Resultaat:

15 EUR