Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Twee tanzanietstenen, peervormig gefacetteerd, 6x8 en 5x7 mm, met een goede kleur en zuiverheid.
Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland
Zilveren collier en hanger, 835/000, met barnsteen, 30x26 mm incl. oog. Lengte 45 cm ca. 10,9 gr.
Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Drie delig zilveren bestek, 925/000 met schildpad-achtig lemmet en bak. Bestek bestaande uit een opscheplepeltje en botermesjes bevestigd aan zilveren heften met een obilisk-vormig heft. Lengte 17 cm....
Lot Hollands zilver, 835/000 bestaande uit een theezeef met lekbakje en een lepel. Theezeef versierd met een man met een juk en twee Hollandse voorstellingen, met lekbakje op voet, M.T.: Zilverfabriek...
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Gouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger in de vorm van een kruis met bloedkoraal. 6x3cm. ca 3,0 gr.
Twee ivoren armbanden gemaakt uit uitgenseden schakels. Eén armband bestaande uit schakels gemaakt met dubbele roosjes, breedte 25 mm. En een armband met schakels van rossjes, verlopend in grootte, me...
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Lot met 3 tasbeugels en een portemonnee met een alpaca beugel en schild.
Lot van 8 glazen met zilveren voet, hoofdzakelijk 925/000, in goede staat 7-18cm.
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 164 gr. In goede staat.
Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.
Twee verzilverde dekseldozen, een lepeldoosje op pootjes versierd met Biedermeiergravures, 12,5x8x3,5cm, en een grote dekseldoos met geribbelde zijkanten, getrembleerde bewerking aan de bovenzijde. V...
Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.
Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...
Lot bestaande uit diverse gouden oorschroeven, 585/000. Oorschroeven met een bloemetje bezet met een granaat, een paar oorclips met een peervormige granaathanger, 2 losse schroeven en 2 hangers van go...
Gouden collier, 585/000 met hanger uit edelstenen. Een fijn singapore collier met een wereldbolhanger gemaakt uit stukken edelsteen met goudinleg, ø 16 mm. Lengte 44 cm. Totaal ca. 4,8 gr. In goede st...
Gouden oorknoppen en ring, 585/000, met granaat. Grote oorknoppen met vierkant gecontourde zetkast, 16x16 mm, met daarin een rond gefacetteerde granaat. En een ring met ovaal geschulpte zetkast met da...
Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.
Zilveren koningscollier, rond model, 835/000. Lang collier 90 cm met grote sluiting. ca 104 gr. In goede staat
Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...
Royale gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast voorzien van getorste rand. In het midden zit een ovaal gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca. 4,4 gr.In zeer go...
Twee zilveren zakhorloges met witte emaille wijzerplaat. ø 48 mm. Een horloge met roze accenten, Merk Zentra.
Gouden horloge, 585/000. Fijn gouden dameshorloge ovale kast en verlopen Milanese band. Merk "Zerdax ancre" Mechanisch Lengte 18 cm ca 20,1 gr. In goede staat.
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Twee zilveren colliers, een zilveren spang, Zweeds, 925/000, met hamerslag bewerking, breedte 7-19 mm Firma Alton 1973, en een gourmet collier met een hanger, 925/000, 5x4cm. Totaal ca 78 gr.
Twee zilveren kandelaars, 835/000 en 925/000, Hollands. Zuilvormige kandelaar met lijnbewerking en dubbele filetranden. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. Hoog 14-17 cm. Als nieuw.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoraal, ø 4,5 mm, bevstigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met filigrain bewerking en een bloedkoraal ...
Zilveren armband met barnsteen, 925/000. Brede slavenband, 13-20 mm, met in het midden een grote ovale barnsteen, 28-38 mm. ca 43 gr. ø 56x57 mm. In goede staat.
Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Antieke witte Meissen porseleinen schenkkan omstreeks 1900, Knauff met rankendecor. 15,5cm. Cond:G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G