Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen schaal met 10 onderzetters 793
Kristallen schaal met 10 onderzetters

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden broche met amethist 786
Gouden broche met amethist

Resultaat:

80 EUR

Gouden ring met oranje steen 779
Gouden ring met oranje steen
Startprijs 150 EUR
Zilveren zeeflepel 743
Zilveren zeeflepel
Startprijs 50 EUR
3-Rij granaat armband 736
3-Rij granaat armband
Startprijs 110 EUR
Zilveren armband met goud 729
Zilveren armband met goud
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Zilveren lepel, theezeef en bakje 693
Zilveren lepel, theezeef en bakje

Resultaat:

50 EUR

Zwarte barnsteen 686
Zwarte barnsteen
Startprijs 200 EUR
Bloedkoralen armband 4 rij 679
Bloedkoralen armband 4 rij
Startprijs 170 EUR
Zilveren pijpcomfoor, 18e eeuw 650
Zilveren pijpcomfoor, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Kavel zilver 643
Kavel zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden broche met zaadpareltje 636
Gouden broche met zaadpareltje

Resultaat:

60 EUR

Gouden hanger met briljant en parel 629
Gouden hanger met briljant en parel
Startprijs 260 EUR
Divers plated 600
Divers plated
Startprijs 20 EUR
Zilveren bestekdelen Deens 593
Zilveren bestekdelen Deens
Startprijs 95 EUR
3 Armbanden met edelstenen 586
3 Armbanden met edelstenen
Startprijs 90 EUR
Perzische sabel 2375
Perzische sabel
Startprijs 40 EUR
Hertenvanger 2368
Hertenvanger
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kapmes 2361
Kapmes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
11 Diverse brillen 2325
11 Diverse brillen

Resultaat:

130 EUR

Ivoren parasolgreep 2318
Ivoren parasolgreep
Startprijs 110 EUR
Samovar 2311
Samovar
Startprijs 40 EUR
Apparaat in kist 2275
Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wandelstok, ivoor 2268
Wandelstok, ivoor

Resultaat:

100 EUR