Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Nachtkastje mahonie
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuw eikenhouten Louis seize stijl nachtkastje met jalouzie deur en uitschuifbaar kamergemak. 69x55x50cm. Cond:G

Houten gebedsketting
Startprijs 25 EUR

Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Militaire rekenschijf
Startprijs 60 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

Engels stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G

Raymond Weijl dameshorloge
Resultaat: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Art Deco armleunstoel
Startprijs 250 EUR

Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.

Lot modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Zilveren ring met Chromdiopsid
Resultaat: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Startprijs 125 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G

Notenhouten secretaire
Resultaat: 330 EUR

Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm

Eikenhouten kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.

Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

Afrikaans schild
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

2 Eikenhouten nachtkastjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Twee herten koppen
Resultaat: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.