Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Doos diversen 2273
Doos diversen

Resultaat:

45 EUR

Eiken tafelpendule 3683
Eiken tafelpendule
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, avond 1101
Schilderij, avond

Resultaat:

850 EUR

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders 2290
2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Startprijs 125 EUR
2 Chinese jade cups op houten voetjes 6142
2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesig. 1118
Schilderij, onduidelijk gesig.

Resultaat:

408 EUR

Wekkertje 3700
Wekkertje
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Afrikaans schild 2307
Afrikaans schild

Resultaat:

35 EUR

Platelen vaas + keramiek vaas 6159
Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR
Mahoniehouten kabinet 4012
Mahoniehouten kabinet
Startprijs 1.900 EUR
4 Foo honden China 2320
4 Foo honden China
Startprijs 80 EUR
4 Delen porselein 6176
4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Groot kavel diverse brillenkokers/brillen 2324
Groot kavel diverse brillenkokers/brillen

Resultaat:

105 EUR

Schilderij, heuvellandschap 1135
Schilderij, heuvellandschap
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e eeuwse kussenkast 4029
18e eeuwse kussenkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee herten koppen 2337
Twee herten koppen

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, Langstra 1152
Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Yixing theepot met kopjes 6193
Yixing theepot met kopjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk 4046
Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk

Resultaat:

325 EUR

Mozaik, Maria met kind 2354
Mozaik, Maria met kind
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Drie Japanse houtsnedes 1169
Drie Japanse houtsnedes

Resultaat:

150 EUR

klapmes 2371
klapmes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
M.Borbely 1182
M.Borbely

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1186
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

Resultaat:

100 EUR