Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse tegels
Resultaat: 40 EUR

Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G

Turkoois collier
Resultaat: 40 EUR

Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.

Wit porselein man met doorn in voet
Resultaat: 90 EUR

Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G

Vitrine met intarsia, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G

Mahonie barok secretaire
Startprijs 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

Asbak
Startprijs 25 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

Noten orgelgebogen kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...

Zilveren schaar, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startprijs 65 EUR

Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....

Meissen knobbelvaasje
Startprijs 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G

2 Specerijenbakjes met kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

2 x petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Barnsteen armband en ring
Resultaat: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

5 Wekkers
Startprijs 40 EUR

Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.

6 Fam Rose borden
Startprijs 250 EUR

Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G

Weense regulateur
Startprijs 70 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Startprijs 300 EUR

Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G

Porseleinen groep, valsspeler
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Bavaria servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Resultaat: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.