Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Resultaat: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Ring met briljanten
Startprijs 300 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met briljanten. Rozetring met een slagbewerking bezet met diverse diamanten, totaal ca. 0.16 crt.. ø 57 ca 3,75 gr. In goede staat.

Carneool armband
Startprijs 100 EUR

Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

2 Duitse antiquarische illustraties
Startprijs 15 EUR

Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G

Petroleumlamp
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

2 Dekseldoosjes
Startprijs 15 EUR

Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)

2 Werken
Startprijs 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

Lot verzilverd
Startprijs 50 EUR

Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw

Zilveren roomkan
Resultaat: 210 EUR

Zilveren roomkan, 925/000. Mooie strakke kan, Art Deco, met een voet met filetrand en voorzien van een vierdubbel getorste greep. Gegraveerd met een grote bekroonde S. MT.: E.L. Vietor, Darmstadt. ca ...

Lot met 3 zilveren tasbeugels
Resultaat: 80 EUR

Lot met drie zilveren tasbeugels, 835/000. Een kleine tasbeugeltje, met gecontourneerde beugel voorzien van Biedermeier krul- en bloemgravures, rond 1900, met tasje bestaand uit ringetjes, MT en jl. o...

Grote hallamp
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

Grote odeurflacon met gouden dop
Startprijs 175 EUR

Grote kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Langwerpige flacon met geslepen kanten, voorzien van gouden bolle dop en hals versierd met stippelbewerking. Voorzien van binnenstop. 10x4cm. In g...

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Inktstel met lade
Startprijs 120 EUR

Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

Mahonie schrijfkist
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

Gouden oorknoppen met briljant
Startprijs 275 EUR

Sierlijke gouden oorstekers, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. 10x5 mm. Nieuw

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Verzilverde spiegel en borstel
Startprijs 40 EUR

Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G

Zilveren ketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers, peervormig. Breedte 28 mm. lengte 38 cm, makkelijk te verlengen. ca 125 gr.

Oorijzer met gouden gespen
Startprijs 300 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Lot diverse zakmessen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

4 antieke pijpen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.

Ivoren man met bezem en mand
Startprijs 125 EUR

Antieke Japanse ivoor gesneden figuur omstreeks 1900, man met bezem en mand, 13,3cm. Ooit gelijmd (gerestaureerd) geweest.

Engelse theetafel, sheratonstijl
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G

Teakhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Zilveren schatkistje, emaille
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...

Zilveren schaal
Resultaat: 300 EUR

Fraaie zilveren schaal, Oostenrijk, 800/000. Ronde schaal met opgesoldeerde Biedermeier krul- en bloemenrand. Voorzien van 2 bewerkte oren. ø 29x6 cm. ca 892 gr. In goede staat.

Zilveren flessenopener, hoefijzer
Startprijs 75 EUR

Zilveren flessenopener, 835/000, in de vorm van een hoefijzer. Grootte 7,3x4,3cm, ca. 51,8 gr.

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Antieke zilveren doos
Startprijs 750 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren doos, 835/000, Schoonhoven. Langwerpige gladde doos met getrembleerde geschulpte rand, aan de onderzijde voorzien van enkel een getrembleerde rand. Aan de binnenzijde voor...

2x scheerset
Startprijs 90 EUR

Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G

Scheepskijker
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.

Hamer
Startprijs 180 EUR

Antieke Bijlhamer, omstreeks 1800 met monogram A.T.

Gouden koningscollier
Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Goud met zilveren dameshorloge met emaille
Startprijs 150 EUR

Horloge zilver met GG 585/000 rand en GG oog. Hanghorloge, mechanisch, voorzien van zilveren bewerkte rand met schildering op achterzijde. Het hangeroog en de rand om het uurwerk en schilderijtje zijn...

Kistje om foto's te bekijken
Resultaat: 80 EUR

Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.

Bavaria porselein servies
Resultaat: 50 EUR

Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G

3 Delen Duits porselein
Startprijs 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR

Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G

Ton Smits
Startprijs 1.000 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G

Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR

Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...