Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G
Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.
J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G
Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat
A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G
Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft...
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...
Oorknoppen met diamant. Oorbellen uit geelmetaal met een rozet bezet met diamantenplakjes, ø oorknop 9 mm.
Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.