Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Koralen collier
Startprijs 20 EUR

Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.

Antieke duo kinderfiets
Resultaat: 150 EUR

Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.

Turkoois collier
Resultaat: 40 EUR

Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 haarspelden, een broche met de nachtwacht, een filigrain bloem en een knopje met pareltjes. 800/000 en 835/000. Totaal ca 40 gr.

Zilveren tasbeugel met tas
Startprijs 125 EUR

Grote tasbeugel, zilver 800/000, Duits, met zwarte tas. Fraai gecontourneerde beugel voorzien van uitgewerkte engelen tussen krullen en bladeren. Met op de beugel 2 fraaie bloemmandjes als hangogen vo...

Kindercommode Louis Philipe
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.

Schilderij, Constant Artz
Resultaat: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G

Zilveren bonbontang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, versierd met afbeeldingen van engelen met krullen en rozen. De ogen van de tang zijn voorzien van florale versieringen. 17x6cm ca 67 gr. In goede staat.

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G

4 Antieke flacons
Startprijs 40 EUR

Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G

Glazen vaas Köck
Startprijs 40 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

2 Kunstglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

Kaufmannsladen
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G

3 Oude beren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G

Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR

Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Startprijs 300 EUR

Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G

6 Fam Rose borden
Startprijs 250 EUR

Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G

Oorknoppen met diamant
Resultaat: 80 EUR

Oorknoppen met diamant. Oorbellen uit geelmetaal met een rozet bezet met diamantenplakjes, ø oorknop 9 mm.

Opaline eierset met zilver
Startprijs 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Pendule
Startprijs 850 EUR

Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G

Ets, Dirk Harting
Resultaat: 25 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

tafelklok
Startprijs 450 EUR

Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren strooiers, 830/000, met rococo lijnen in reliëf, doorlopend in de voet. De dop is versierd met een knop. ø4,5x8cm. 1x gemerkt MT.: M.Aase, Bergen,1876-1953, Noorwegen. Eén strooier heeft...

Schilderij, Helfrich, eenden
Resultaat: 600 EUR

Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.

Wessels, stalinterieur
Resultaat: 100 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G

Meissen knobbelvaasje
Startprijs 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

Lot diverse sieraden
Startprijs 25 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 250 EUR

Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G

Engels theekistje, pallisander
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR

Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat

Lot zilver en verzilverd
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Beschilderd klokje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G

Antiek object
Startprijs 100 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Friese klok
Startprijs 120 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.

Twee wandklokken
Startprijs 35 EUR

Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G

Wit porselein man met doorn in voet
Resultaat: 90 EUR

Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G

Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel
Resultaat: 360 EUR

Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.

Collier en armband met edelstenen, 3-rij
Startprijs 65 EUR

Collier en armband met edelstenen een een goud op zilveren sluiting met groene en witte stenen. Een 3 rijen armband met malachiet en chalcedoon en een collier met nefriet, parel en chalcedoon. ø 5 mm....

Koraal tak
Resultaat: 60 EUR

Stuk oud rood koraal, in goede staat 10.5cm Cond:G

Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

Schilderij, vissers
Startprijs 340 EUR

A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Twee bronzen kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Diverse tegels
Resultaat: 40 EUR

Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G

Zilveren schaar, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

6 Tegels met bloemen, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G

2 x petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Asbak
Startprijs 25 EUR

Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.

4 Grote antieke kastkommen
Startprijs 80 EUR

Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G

Schilderij A. de Roo
Resultaat: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G

Comtoise
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G

Wit marmeren pendule
Resultaat: 200 EUR

Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G

Tafelklokje
Resultaat: 160 EUR

Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)

B.H. Bolink
Resultaat: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

Schilderij, kippen op boerenerf
Resultaat: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Koetje, laat 18e eeuws
Resultaat: 20 EUR

Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G

Kavel met 10 (oude) boeken
Startprijs 90 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Engelse weegschaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

2 Hummels, 2087 en 239
Resultaat: 35 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Resultaat: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Tafelklok noten
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.

Weense regulateur
Startprijs 70 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

5 Makkumse borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.

5 Wekkers
Startprijs 40 EUR

Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.

2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.

Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR

Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G

Trommel groot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

2 Porseleinen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Deel van servies, en deel van kinderservies
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.

6x Japanse theekop, compleet
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G

Noten orgelgebogen kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

Apparaat in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G

Mahonie barok secretaire
Startprijs 1.100 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

Vitrine met intarsia, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G

Mahonietafel met wangen
Startprijs 150 EUR

Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Porseleinen toekan
Startprijs 80 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen Toekan 2574. 9,3cm. Cond:G

Vaas + 2 imari borden
Startprijs 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G

4 Engelse stoelen Victoriaans
Startprijs 500 EUR

Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.