Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

CD kastje Tibetaans
Startprijs 140 EUR

Met leder bekleedde en beschilderd c.d kastje met landschapdecor, tibetaanse stijl, 21e eeuw in zeer goede staat 76x38x38cm.

Massief kersen naaitafel
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870 met driespant poot in goede staat 77x36x47cm.

Design kersenhouten bureaustoel
Startprijs 90 EUR

Kersenhouten design bureaustoel omstreeks 1960 in goede staat 74x50x61cm.

Wandconsole tafel met mameren blad
Resultaat: 160 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

Grote blaasbalg
Resultaat: 90 EUR

Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.

Mahonie kapspiegel
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G

Vierkant tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.

Antieke stoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.

Schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

Schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G

Etagere meubel
Startprijs 130 EUR

Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G

Engels mahoniehouten kastje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G

Eikenhouten bankje
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G

3-Poot tafeltje, Friese kerfsnede
Resultaat: 65 EUR

Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G

Engels eiken rolbureau
Resultaat: 155 EUR

Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

2 Breistoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G

Antieke spiegel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.

Engels bureau, 20e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G

Mahonie spinnekoptafel
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G

Bordenrek met kapstok
Resultaat: 35 EUR

Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G

Grote bestoken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G

Antieke spiegel
Startprijs 80 EUR

Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G

Kussenkast
Resultaat: 140 EUR

Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G