Drie delen houten Ado speelgoed (met merken) vrachtauto, vrachtkiepwagen, grote aanhanger 47-51cm.Cond:G
Oude etalagepop, 50er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G
Zilveren pillendoosje, 835/000, Hollands. Doosje met gecontourneerde rand voorzien van een Biedermeier versierde rand met daarbinnen een gegraveerde afbeelding van een stadsgezicht. Aan de achterzijde...
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.
Twee zeldzame Duitse antieke speelgoedboten omstreeks 1900 met originele beschilderingen van hout en metaal, in goede complete en originele staat 34x7x8cm.
Oosterse bronzen danseres met tamboerijn omstreeks 1880 ongesigneerd, 30cm. Cond:G
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.
Groot lot oude Duitse quartetspelen, o.a. karlmay 3x, en spel alles lacht. 10x30x32cm. Cond:R/G
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Fraaie ring met een driehoekig geslepen rutielkwarts op een gematteerde band. breedte ring 22 mm. ø 56, ca. 13,5 gr. Nieuw
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53
Ebbenhouten wandelstok met zilveren greep en rand, 925/000. Engelse wandelstok met zilveren greep, Art Deco, voorzien van monogram. MT.:H.Pidduck & Sons, Birmingham. en voorzien van brede ring met rui...