Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR

Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G

2 Chinese snuffbottles erotica
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Groot Delftsblauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.

5 Diverse borden
Resultaat: 45 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G

Chinees Quang Ying beeld
Startprijs 600 EUR

Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G

Pillendoosje met steen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, met turkoois. Italiaans rond doosje met bewerkte bovenzijde versierd met een bloem met in het midden een turkoois. ø 4,5 cm In goede staat

Zilveren morellenlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...

Gouden armband
Resultaat: 475 EUR

Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat

Zilveren tasbeugel + tas
Resultaat: 35 EUR

Strakke zilveren tasbeugel, 800/000, Art Deco. Gecontourneerde tasbeugel met gravure bewerking met fijn gevlochten tas en ketting met grote schakels. Winkelmerk.: Massifil. 15x3,5cm. ca.136 gr. In goe...

Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 110 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....

2 Gouden broches met granaat
Resultaat: 120 EUR

Twee gouden broches met granaat, 585/000. Een broche met 2 ovaal gefacetteerde granaten en versierd met getorste randen. en een golvende broche met cantilles en een kleine granaat. Grootte 43-48 mm. ...

Broche goud en granaat
Startprijs 125 EUR

Gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand met opgelegde draad versiering. In het midden voorzien van een gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x31 mm. ca 10,2 gr.

Beurs, zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...

3 Zilveren herenringen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw

2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 60 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.

Groot lot divers verzilverd en bestek
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G

Zilveren miniatuur lantaarnlichter
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.

Gouden bandring breed met briljant
Startprijs 150 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat

Zilveren twee-delig roomstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.

Hanger met smaragd en robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...

Gouden ring met briljant
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53

Stel zilveren sauslepels
Resultaat: 120 EUR

Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat