Tjechische Royal Dux bisquit porseleinen figuur ree en reebok, 2e helft 20e eeuw, 1 gewei gelijmd, 21x28x8cm Cond:R/G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G
Zilveren doosje, 800/000, met turkoois. Italiaans rond doosje met bewerkte bovenzijde versierd met een bloem met in het midden een turkoois. ø 4,5 cm In goede staat
Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...
Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat
Strakke zilveren tasbeugel, 800/000, Art Deco. Gecontourneerde tasbeugel met gravure bewerking met fijn gevlochten tas en ketting met grote schakels. Winkelmerk.: Massifil. 15x3,5cm. ca.136 gr. In goe...
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....
Twee gouden broches met granaat, 585/000. Een broche met 2 ovaal gefacetteerde granaten en versierd met getorste randen. en een golvende broche met cantilles en een kleine granaat. Grootte 43-48 mm. ...
Gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand met opgelegde draad versiering. In het midden voorzien van een gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x31 mm. ca 10,2 gr.
Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...
Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw
Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53
Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat