Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Nouveau klokje
Startprijs 100 EUR

Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

Horloge met standaard
Startprijs 40 EUR

Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G

Pendule Frans
Resultaat: 125 EUR

Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.

4 Meissen borden
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Ikoon groot
Startprijs 1.000 EUR

Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.

Porseleinen man in stoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R

Wandklok
Startprijs 150 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G

Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Groot wit porseleinen figuur
Startprijs 100 EUR

Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Duits.Lage vierkante kandelaar met geribbelde rand. MT.: Wilkens 78971. Grootte 10x10x5cm. In goede staat.

Schilderij Charles Kvapil
Startprijs 850 EUR

Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G

5 Delen Japans porselein
Resultaat: 65 EUR

Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...

Schilderij Frits Goosen
Startprijs 300 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Antieke reiswekker
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse reiswekker van messing met gave emaille wijzerplaat, veren goed, loopt niet, verder in goede staat 8x8x6cm. Cond:G

Schilderij, avond
Resultaat: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Resultaat: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Franse tegel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

Schilderij, heuvellandschap
Startprijs 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.

Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud/antiek porselein, 3 delig kaststel Villeroy en Boch omstreeks 1900, en een Delfts wandrek omstreeks 1930, in goede staat 14-24cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

Yixing theepot met kopjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen oud Chinees Yixing aardewerk met emaille decor, omstreeks 1900. Trekpot gaaf(gemerkt), bolvaasje met haarscheur, 1 kopje gaaf, 2 beschadigd. 4,5-21cm.

M.Borbely
Resultaat: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Wekkertje
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm

2
Resultaat: 165 EUR

Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...

Mahoniehouten kabinet
Startprijs 1.900 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

18e eeuwse Delftse vaas
Resultaat: 25 EUR

Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren pillendoosje, 835/000, Hollands. Doosje met gecontourneerde rand voorzien van een Biedermeier versierde rand met daarbinnen een gegraveerde afbeelding van een stadsgezicht. Aan de achterzijde...

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Resultaat: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

Twee Chinese vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw, bloedkleur 20x10øcm. Cond:G

18e eeuwse kussenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G

H. Himmel
Startprijs 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Startprijs 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G

Gouden Omega dameshorloge
Resultaat: 920 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...

Landkaart
Resultaat: 30 EUR

Oude landkaart DUCATUS Sleswici, naar oud voorbeeld 27x25cm. Cond:G

Ladenkast met spiegelopzet
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G

2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G