Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Grote tasbeugel, zilver 800/000, Duits, met zwarte tas. Fraai gecontourneerde beugel voorzien van uitgewerkte engelen tussen krullen en bladeren. Met op de beugel 2 fraaie bloemmandjes als hangogen vo...
Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...
Collier van takjes koraal, 6-26 mm. Met zilveren sluiting. Lengte 40 cm.
Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...
Gouden broche, 585/000, met amethist. Markiesgeslepen amethist in een gouden rand met getorste bewerking. 37x14 mm. In goede staat
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.
Grote antieke soepsleef, met gecontourneerde steel en een lofje Grootte 38x11cm ca. 245 gr. In goede staat
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Zeldzaam zilveren zeeflepeltje, 835/000, zgn. Motespoon, met een eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht jl.: T:1903 15 cm, ca 30 gr. In goede staat
Armband met 3 rijen granaat met bewerkte sluiting. ø 5 mm. lengte 21 cm
Zilveren armband, 925/000, Merk Pianegonda, met 4 bedels met roodgouden, 750/000, plaatjes. Voorzien van kapitolstok. totaal ca. 33 gr. Lengte 18 cm.
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...
Antieke dikwandige geslepen kristallen bonbonnaire met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Voorzien van gecontourneerd fraai floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. MT.: P.Pieterse, A...
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Lot Hollands zilver, 835/000 bestaande uit een theezeef met lekbakje en een lepel. Theezeef versierd met een man met een juk en twee Hollandse voorstellingen, met lekbakje op voet, M.T.: Zilverfabriek...
Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Armband van bloedkoralen met gouden sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd een een langwerpige gouden sluiting met 3 rond geslepen koralen. Voorzien van fraaie gouden eindstukken...
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Drie oude Duitse (mohair) teddyberen, omstreeks 1930-1950, bespeeld. 36-70cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Antieke 18e eeuwse zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak. Achtkantige comfoor geplaatst op een vier krulpoten. MT.: David Henry, Amsterdam, 1778-1811. Grootte 10x10x6cm. Iets uit model verder in ...
kavel zilver, bestaande uit een kinderbeker, 800/000, met bewerkte rand en gravure, een gladde theezeef, een suikerschep en een suikerschep met kolenbak en een roomlepel met begonia, 835/000. Totaal c...
Gouden horlogeketting, 585/000. Fijne schakelketting met blokjes, voorzien van musketonhaak en veeroog. Lengte 41 cm. breedte schakel 1,3 mm. ca 6,4 gr. In goede staat
Gouden broche, 585/000, met zaadpareltje. Klein ronde broche met gestanste rand met kleine schildjes. In het midden van de broche zit een klein zaadpareltje. ø 20 mm. ca 2 gr. In goede staat
Prachtige antieke zilveren visschep, 925/000, met benen greep, Engels. Bijzondere visschep met schepgedeelte versierd met een geribbelde en een gegraveerde bewerking met palmet. Bevestigd aan een bene...
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Gouden hanger, 585/000, met briljant en parels. Hanger in de vorm van een soort kruis met in midden 4 parels verfraaid met 6 briljanten, totaal ca 0.14 crt. Grootte 22x25 excl. oog. ca. 8,5 gr. In goe...
Antieke Duitse Louis Phillipe kindercommode, omstreeks 1860, in goede staat 45x57x32cm.
Leuke zeldzame vooroorlogse DUO kinderfiets met drie zittingen, lederen tas, en spaakwielen, in goede staat 84x100x50cm.
Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd aan een guden sluiting met ovale bloedkoraal en gravure bewerking. Bevestigd aan fraaie...
Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.
Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G
Zeldzaam 19e eeuw Weens bijbeltje met verguld beslag en een op ivoor geschilderde Madonna, met gravures, Bebel und Erbannungsbuch für Katholische Christen von dr. Johan Aloysiuis Schneider, 16,5x10,5x...
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een thhelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Drie armbanden met edelstenen en een goud op zilveren bloemsluiting met kleurstenen. Een armband met parels en amethist, een armband met goudsteen en eenn armband met goudsteen en apaniet. Allen 3 rij...
Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.