Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sieraden vitrine met inhoud 4218
Sieraden vitrine met inhoud

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Salontafel 4224
Salontafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Rolbureau Engels 4050
Rolbureau Engels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie spinnekoptafel 4066
Mahonie spinnekoptafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse Gatelake tafel 4080
Engelse Gatelake tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 krakeling stoelen mahonie 4087
4 krakeling stoelen mahonie

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie 1deurskast 4090
Mahonie 1deurskast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bureaustoel 4091
Bureaustoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Victoriaanse voltaire 4094
Victoriaanse voltaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4096
Eiken dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Commode 4128
Commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staande eiken kapstok 4144
Staande eiken kapstok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eikenhouten armstoel 4181
Eikenhouten armstoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse notenhouten klaptafel 4192
Engelse notenhouten klaptafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Eikenhouten nachtkastjes 4195
2 Eikenhouten nachtkastjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Engelse mahonie armleunstoelen 4200
2 Engelse mahonie armleunstoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engels bureau, 20e eeuw 4258
Engels bureau, 20e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jalouzie kastje 4275
Jalouzie kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buffetkast 4276
Buffetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie buffet met opstand 4277
Mahonie buffet met opstand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Commode notenhout 4153
Commode notenhout

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Halvemaankastje 4158
Halvemaankastje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Noten salontafel, intarsia 4163
Noten salontafel, intarsia

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wandtafel 4225
Wandtafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote blaasbalg 4244
Grote blaasbalg

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Breistoelen 4256
2 Breistoelen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel ca. 1830 4174
Biedermeier spiegel ca. 1830

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Windsorstoel + krukje 4137
Windsorstoel + krukje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mechelse tafel 4151
Mechelse tafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4166
Antieke spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse mahonie kapspiegel 4173
Engelse mahonie kapspiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Massief noten nachtkastje 4177
Massief noten nachtkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Thonet stoelen + tafel 4190
2 Thonet stoelen + tafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse theetafel, sheratonstijl 4216
Engelse theetafel, sheratonstijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje, ca. 1880 4221
Halve maan tafeltje, ca. 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Antieke mahonie stoelen 4280
4 Antieke mahonie stoelen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Empire kastje, ossebloedkleur 4269
Empire kastje, ossebloedkleur

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kapspiegel met intarsia 4125
Kapspiegel met intarsia

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Ladenkastjes, Engelse stijl 4202
2 Ladenkastjes, Engelse stijl

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahoniehouten wandtafel 4272
Mahoniehouten wandtafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3-Poot tafeltje, Friese kerfsnede 4253
3-Poot tafeltje, Friese kerfsnede

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Berken commode 4117
Berken commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wandkastje 4139
Wandkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovale Biedermeier tafel 4146
Ovale Biedermeier tafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ladenkastje, Engelse stijl 4201
Ladenkastje, Engelse stijl

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Uitklapbaar tafeltje 4209
Uitklapbaar tafeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bijzettafel met regaal/ opstand 4228
Bijzettafel met regaal/ opstand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vierkant tafeltje 4246
Vierkant tafeltje

Resultaat:

60 EUR