Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schrijfbureau Queen Anne stijl
Resultaat: 330 EUR

Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G

Vitrine Empirestijl
Resultaat: 330 EUR

Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G

Gestoken plantenbak
Resultaat: 318,75 EUR

Zeldzame houtgestoken Schwarzwald plantenbak(black forest) , plantenbak met originele zinken binnenbak met druivenranken en bloemendecor, in goede staat 87x60x42cm.

Gouden collier met breidoppen
Resultaat: 305 EUR

Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, Broodmand voorzien van een geschulpte parelrand en heeft een fijn gezaagd motief van spijlen en krullen. ca 331 gr. Importeursteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voo...

Zilveren schaal
Resultaat: 300 EUR

Fraaie zilveren schaal, Oostenrijk, 800/000. Ronde schaal met opgesoldeerde Biedermeier krul- en bloemenrand. Voorzien van 2 bewerkte oren. ø 29x6 cm. ca 892 gr. In goede staat.

Zilveren dekseldoosje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder handgemaakt zilveren dekseldoosje, 800/000, volledig gegraveerd mer sterren, bloemen krullen. Versierd met gouden appliqueen. 12x9x6cm ca.306 gr. In goede staat.

Lot zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit 2 botermesjes, 5 vleesvorkje, 2 tafellepels en -vorken en een opdienlepel. Haags Lofje en Hollands glad, MT.: o.a. van Kempen en Begeer, Gebr. van ...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.

Zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Zilveren bestek, 800/000, bestaande uit 7 lepels, 6 vorken en 12 messen met een spatelvormige steel. MT.: Hermeling. Alles voorzien van monogrammen. 14-25 cm Totaal ca 833 gr. zonder messen. In goede...

J.J.H. van Leeuwen, strandje
Resultaat: 300 EUR

J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G

Hollands scheepskistje
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G

Mahonie bureau met vitrineopzet
Resultaat: 300 EUR

Rijke antieke Louis Philippe schrijf vitrinekast omstreeks 1870, 2 delig met schrijflades, uitschuifbaar met veel snijwerk in goede staat. 205x110x59cm. Cond:G

Wortelnoten linnenpers
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse Barok linnenpers, wortelnoten op eiken, omstreeks 1760 met lade(lichte beschadigingen) 200x80x55cm. Cond;G

Vlinderbank
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.

Schrijfsecretaire
Resultaat: 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

Drie Delftse vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....

Gouden ring Art Deco
Resultaat: 290 EUR

Fraaie Art Deco gouden ring, 585/000, met briljant. Geel gouden ring met witgouden kop bezet met briljanten. ø 55 ca. 4,15 gr. In goede staat.

Gouden hanger met limoges
Resultaat: 290 EUR

Gouden limoge hanger, 750/000, met brede bewerkte rand. Grote ronde hanger met 2 getorste randen, een geschulpte rand en een matte gegraveerde rand met in het midden een limoge afbeelding. ø 37 mm. ca...

Kavel met zilveren munten
Resultaat: 285 EUR

Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...

Lang barnsteen collier
Resultaat: 280 EUR

Lang collier van barnsteen. Collier bestaande uit barnsteenkralen met diverse vormen. ca 127 gr. lengte totaal 140 cm. breedte kraal 10-12 mm, lengte kraal 10-18 mm.