Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lotje divers 2430
Lotje divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 Delige kapset 2434
6 Delige kapset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 religieuze voorwerpen 2451
6 religieuze voorwerpen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Radio naar antiek voorbeeld 2456
Radio naar antiek voorbeeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel metaalwerk, 19e eeuw 2457
Kavel metaalwerk, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Taartschotel met peerdecor 2478
Taartschotel met peerdecor

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Delen koperwerk, 19e eeuw 2483
5 Delen koperwerk, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos 2491
Antieke speeldoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzische schotel, 19e eeuw 2495
Perzische schotel, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bajonet en pistool 2501
Bajonet en pistool

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Bustes 2506
2 Bustes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x 2,5 Gulden 1930-1931 2703
4x 2,5 Gulden 1930-1931

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Speelgoed auto's 3014
4 Speelgoed auto's

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hedo baggerwagen 3054
Hedo baggerwagen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos speelgoed 3073
Doos speelgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tafelklokje 3588
Tafelklokje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Bimbam pendule 3605
Antieke Bimbam pendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klok, tubantia 3688
Klok, tubantia

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse theewagen 4116
Engelse theewagen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Buikkastje 4126
Buikkastje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
. 4175
.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Plantentafel eiken 4233
Plantentafel eiken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke stoel 4247
Antieke stoel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote bestoken kapstok 4261
Grote bestoken kapstok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Perzisch 3x 4514
Lot Perzisch 3x

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee handgeknoopte tapijten 4516
Twee handgeknoopte tapijten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 kleine Perzische tapijten 4520
3 kleine Perzische tapijten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klein Perzisch tapijt 4540
Klein Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 houten beelden 5104
2 houten beelden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Karaf met 6 glazen 5526
Karaf met 6 glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot kristal 4x 5538
Lot kristal 4x

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee delen glas 5545
Twee delen glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x glaswerk 5550
3x glaswerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Glazen vazen 5553
2 Glazen vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bowlpot + glazen, 19e eeuw 5570
Bowlpot + glazen, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen porselein (1x eend, 2x paard) 6086
3 Delen porselein (1x eend, 2x paard)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Staffordshire honden 6093
2 Staffordshire honden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kastkommen 6130
2 Kastkommen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Petrug regout 6134
Petrug regout

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot Petrus ragout bord 6137
Groot Petrus ragout bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Plateelbord KN SM 6160
Plateelbord KN SM

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Klepkannen, eind 20e eeuw 6184
2 Klepkannen, eind 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Aardewerken borden 6207
3 Aardewerken borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Japanse theekop, compleet 6265
6x Japanse theekop, compleet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Delen China/Japan 6297
2 Delen China/Japan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot Delftsblauw bord 6325
Groot Delftsblauw bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw 6435
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Citizen horloge 201
Citizen horloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren collier en hanger met zirconia 259
Zilveren collier en hanger met zirconia

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier van citrien 363
Collier van citrien

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met markesiet 379
Zilveren hanger met markesiet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barnsteen collier 461
Barnsteen collier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kaarskandelaar 664
Zilveren kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Zilveren servetbanden 670
5 Zilveren servetbanden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot divers 692
Lot divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers bestek (o.a. ivoor) 696
Divers bestek (o.a. ivoor)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel zilver/verguld 699
Kavel zilver/verguld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Modern zilveren collier 733
Modern zilveren collier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Geldclips, briefopener, vijl 747
Geldclips, briefopener, vijl

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Set sieraden in doosje 763
Set sieraden in doosje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren inktpotje 771
Zilveren inktpotje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers antiek verzilverd bestek 822
Divers antiek verzilverd bestek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren armband met carneool 832
Zilveren armband met carneool

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kruis Quinn 854
Zilveren kruis Quinn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oorknoppen met parel en robijn 860
Oorknoppen met parel en robijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vijf horloges 870
Vijf horloges

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, B. Mügge 1553
Schilderij, B. Mügge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Benz Baenitz 1554
Schilderij, W. Benz Baenitz

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Landkaart Zittau, 17e eeuw 1555
Landkaart Zittau, 17e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Antieke doosjes 2108
2 Antieke doosjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke haardset 2193
Antieke haardset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kerstboomstandaard rond 1900 2349
Kerstboomstandaard rond 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke schrijfset 2436
Antieke schrijfset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Spaanse bajonet 2441
Spaanse bajonet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Delen been, 19e eeuw 2454
2 Delen been, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw 2485
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8-Armige messing kroon 2498
8-Armige messing kroon

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Grote messing kandelaar 2499
Grote messing kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke kaarskandelaar 2537
Antieke kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Collecties glasplaten, toverlantaarn 3081
2 Collecties glasplaten, toverlantaarn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4515
Perzisch tapijt

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw met boek 5123
Bronzen beeld, vrouw met boek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Compositie figuren 5131
3 Compositie figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lotje glas/kristal 5543
Lotje glas/kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen vaas met diverse kleuren 5551
Glazen vaas met diverse kleuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen stolp 5552
Glazen stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp + messenleggers 5576
Kristallen kaasstolp + messenleggers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aardewerken bowlpot 6131
Aardewerken bowlpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6199
Lot Chinees porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
18e eeuwse Delftse vaas 6227
18e eeuwse Delftse vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers keramiek 6353
Divers keramiek

Resultaat:

25 EUR