30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Schilderij Charles Kvapil 1067
Schilderij Charles Kvapil
Startprijs 850 EUR
Schilderij Frits Goosen 1084
Schilderij Frits Goosen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, avond 1101
Schilderij, avond

850 EUR

Schilderij, onduidelijk gesig. 1118
Schilderij, onduidelijk gesig.

408 EUR

Schilderij, heuvellandschap 1135
Schilderij, heuvellandschap
Startprijs 200 EUR
Schilderij, Langstra 1152
Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR
Drie Japanse houtsnedes 1169
Drie Japanse houtsnedes

150 EUR

Chinese bloempot met onderschotel 6376
Chinese bloempot met onderschotel
Startprijs 200 EUR
Quartetspelen 3052
Quartetspelen
Startprijs 40 EUR
7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw 6393
7 Delen Chin. porselein, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR
3 Oude beren 3069
3 Oude beren
Startprijs 60 EUR
M.Borbely 1182
M.Borbely

160 EUR

Chinees figuur, aardewerk 6410
Chinees figuur, aardewerk
Startprijs 80 EUR
Plated ketel op comfoor 890
Plated ketel op comfoor

50 EUR

Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.200 EUR
Johannes Eerdmans, stadsgezicht 1186
Johannes Eerdmans, stadsgezicht

100 EUR

Antieke kaarskandelaar 2537
Antieke kaarskandelaar

25 EUR

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3517
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
A.J. v. Prooyen, man in landschap 1199
A.J. v. Prooyen, man in landschap

150 EUR

Franse vergulde pendule 3534
Franse vergulde pendule
Startprijs 250 EUR
Schrijfsecretaire 4288
Schrijfsecretaire

300 EUR

Westminster klok 3551
Westminster klok

35 EUR

H. Himmel 1216
H. Himmel
Startprijs 80 EUR
7 Delen porselein, Stadt Meissen 6440
7 Delen porselein, Stadt Meissen

40 EUR