Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen China/Japan
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G

Antieke Chinese Guan Yin
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. 19e eeuws of ouder, beschadigingen vingers en kraag. 21,5cm.

Chinese kom + schaaltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...

Yixing theepotje
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G

Porseleinen theebus met zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen theebus met zilveren dop, 835/000. Theebus, Saksisch porselein ( Zwiebelmuster) rechthoekig model met zilveren dop voorzien van gravure langs de rand en aan de bovenzijde. 7x6x13 cm. In go...

2 Porseleinen dames
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G

3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR

Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 125 EUR

Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G

Antieke Chinese bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Grote groene vaas
Resultaat: 95 EUR

Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.

Limoges barok dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G

Imari bord
Startprijs 60 EUR

Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.

Keramieken vaas 2 oren
Startprijs 80 EUR

Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø

koffiekan, melk en suiker met tablet
Resultaat: 50 EUR

Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G

4 borden
Startprijs 60 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

Grote keramieken schaal
Startprijs 40 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G

Porseleinen groep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.

15 miniaturen
Startprijs 25 EUR

Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G

Chinees porseleinen figuur, republiek
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.

Antieke Chin. pors. boedha
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G

Fam. Verte knobbelvaas
Startprijs 750 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte knobbelvaas, Kang Xy gemerkt, met figuren en hertendecor, 19e eeuw, in goede staat. 21,5cm.

Chinese lamp, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G

Chinese porseleinen set
Resultaat: 160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G