Negentiende eeuwse Duitse Schhwarzwalder wandklok met beschilderingen, omstreeks 1840, 38cm. Cond:G
Drie delige antieke Franse marmeren klokkenstel met brocot visible uurwerk en originele kwikslinger, uurwerk,( slingerveer mist en bel mist) marmer beschadigd 23-42cm. Cond:M/R
Oude eikenhouten tafelklok met maanstand John Smith London, met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 28cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse koeieoog wandklok, met wortelnoten en parelmoerinleg, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 63cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G
Chinees houtgestoken klokje, 2e helft 20e eeuw met seiko Quartz, uurwerk en centrale seconde, in goede staat 17cm. Cond;G
Marmeren Art Deco pendule omstreeks 1830 met 2 pauwen, origineel stil uurwerk, 8 daags ingoede staat 25x54x9cm. Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.
Antieke Franse comtoise, 19e eeuws met ankergang en harpslinger in goede staat. 43x27x18cm.
Antieke Franse marmeren klok met 8 daags uurwerk omstreeks 1880, compleet met sleutel( minimale Chip marmer) 22x25x14cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux wandklok met mooie emaille cartouches, in goede originele staat , compleet met slinger en sleutel 8 daags met halfuurslag 64x40x15cm. Cond:G
Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 88cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G
Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G
Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.
Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.
Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G
Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage
Eikenhouten art deco klok omstreeks 1930, met 8 daags uurwerk en halfuurslag. 34cm. Cond:G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G
Oude antieke Wuba buffetklok omstreeks 1980 met halfuurslag op gong, in goede staat. 24x43x13cm.
Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...