30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.200 EUR
Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule

3.000 EUR

Egyptisch pendulestel 3502
Egyptisch pendulestel
Startprijs 1.190 EUR
Pendule 3503
Pendule
Startprijs 750 EUR
Duitse klok 18eeuws 3504
Duitse klok 18eeuws
Startprijs 1.400 EUR
Schwarzwald klok met console 3505
Schwarzwald klok met console

750 EUR

Noten Jugendstil klok 3506
Noten Jugendstil klok

950 EUR

Schwarzwalder klokkenstel 3507
Schwarzwalder klokkenstel

2.500 EUR

Bracet klok 3508
Bracet klok
Startprijs 2.000 EUR
Vergulde pendule vrouw op bank 3509
Vergulde pendule vrouw op bank

800 EUR

Friesche kortstaart 3510
Friesche kortstaart
Startprijs 600 EUR
Friese kortstaartklok 3511
Friese kortstaartklok

350 EUR

Empire pendule 3512
Empire pendule
Startprijs 675 EUR
3 Gewichten klok 3513
3 Gewichten klok

600 EUR

Lenzkirch klokkenstel, majolica 3514
Lenzkirch klokkenstel, majolica
Startprijs 1.000 EUR
Pendule 3515
Pendule
Startprijs 850 EUR
Haan comtoise 3516
Haan comtoise
Startprijs 400 EUR
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3517
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Porseleinen klok edelman met vrouw 3518
Porseleinen klok edelman met vrouw

450 EUR

Engelse staande klok met snijwerk 3519
Engelse staande klok met snijwerk
Startprijs 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3520
Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR
Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR
Vuurtorenklok 3522
Vuurtorenklok
Startprijs 400 EUR
Beeldenklok 3523
Beeldenklok

2.000 EUR