Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Antiek Frans klokkenstel met roodmarmer, omstreeks 1880, vrouw met pluimvee en putti op vazen.8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, compositiemetaal, in goede staat 39x46cm.
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse stationscomtoise met slagwerk op bel met figuur en bijl(later), ankergang, harpslinger, gave wijzerplaat 50x30x17cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G
Oude antieke Wuba buffetklok omstreeks 1980 met halfuurslag op gong, in goede staat. 24x43x13cm.
Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...
Antieke notenhouten Westminster regulateur met kwartierslag, op 5 gongstaven van Junghans, 73cm. Cond:G
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G
Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage
Eikenhouten art deco klok omstreeks 1930, met 8 daags uurwerk en halfuurslag. 34cm. Cond:G
Antieke eikenhouten wandregulateur omstreeks 1920, halfuurslag op 4 gongstaven, Junghans Wüthemberg, in goede staat 6cm.
Amsterdamse schoolstijl Art Deco pendule, eiken met pallisander met Mauthe uurwerk, slagwerk op 1 spiraal 27x39x13cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse koekoeksklok, eind 19e eeuw, in goede staat 35cm.
Lot klok onderdelen, 6x uurwerk Schwarzwald 12-21cm. Cond;R/G
Engelse bakelieten Art deco klok Smiths en Field, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 21x22x12cm. Cond:G
Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G
Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G
Twee oude jaarlopers omstreeks 1935-1960, firma kan omstreeks 1930, kundo omstreeks 1930, functies niet getest 24-31cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald rozen schilderijklok, deurtjes vervangen, in goede werkende staat
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.
Vooroorlogse marmeren Art Deco pendule omstreeks 1920, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in goede staat