Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Twee identieke antieke kristallen 19e eeuwse karaffen met stop, in goede staat 27cm.
Moderne handbeschilderde glazen vaas in kubistische stijl, 21e eeuw met gezichten, in goede staat 30cm.
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Marmeladepot met onderschotel en zilveren dop. Marmeladepot versierd met ruitslijpsel met onderschote met aculade vormige rand. Versierd met een zilveren knop, 800/000. minimale chip mogelijk ø9-14x18...
Moderne handbeschilderde glazen vaas met vrouwelijke gezichten, met monogram en nr.28 21e eeuw, 30x17øcm Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Antieke boheems kristallen beschuitbus met florale graveringen, kastelen en jachthond, deksel past, maar mogelijk niet origineel.chips. 28cm. Cond;R
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel voorzien van ster op de bodem met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. ø 20x14 cm. m...
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Fraaie kristallen beschuitbus met zilveren knop en onderschotel. Kristallen beschuitbus voorzien van olijfslijpel en lijnbewerking, versierd met een zilveren knop, 835/000, met parelranden. De bus sta...
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Twee kristallen boterstolpen met zilveren dop. Een boterstolp met sierlijk geetste florale bewerking en sterren op aculadevormige onderschotel. En een boterstolp met amandelslijpsel tevens geplaatst o...
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop. Kristallen kaasstolp (15xø24cm.), gematteerd aan de bovenzijde met meandermotief, voorzien van zilveren knop, 835/000, met parelrand. Geplaatst op een...
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, glas fusing, vrouwelijk hoofd met rood haar, Italie, 44cm. Cond:G
Art Nouveau stijl glazen vaas, 21e eeuw monogram DG, mat glas met zwart lijnenspel, 30cm. Cond:G
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G
Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.
Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G
Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.