30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Pendule met bakeliet
Resultaat: 40 EUR

Scheepsklok als stuurwiel
Resultaat: 40 EUR

Oude messing Quartz scheepsklok Ships Tine Quartz, 2e helft 20e eeuw, stuurwiel, in goede staat 28ø Cond:G

Art Deco pendule
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten Art Deco tafelklok omstreeks 1935 met chrome, 8 daags uurwerk met halfuurslag, kleine restauraties, 25x40x18cm. Cond:R/G

2 Jaarlopers
Resultaat: 40 EUR

Kleine Schwarzwalder klok
Resultaat: 40 EUR

Westminster klok
Resultaat: 35 EUR

Horloge met standaard
Resultaat: 35 EUR

Vergulde bureauklok in zakhorlogevorm, Ernest Borel Versailles 2e helft 20e eeuw 8 daags, 7øcm. slijtage

Eikenhouten Art Deco klok
Resultaat: 35 EUR

Klok, Fries model
Resultaat: 35 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 105cm. Cond:G

Tafelklokje
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten tafelwekkerklok met messing beslag, in kerkvorm omstreeks 1950, gemerkt blessing, 26cm. Cond;G

Antieke Bimbam pendule
Resultaat: 30 EUR

Klok, tubantia
Resultaat: 30 EUR