Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse Walt Disney figuren
Startprijs 100 EUR

Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G

Doos speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Doos vol divers oud speelgoed, hout, blik en stof, 20e eeuw 26x40x50cm. Cond:G

S&H porseleinen pop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Heinrich Handwerk en Simon en Halbig, met gelede lichaam( twee vingers af) in goede staat 55cm.

9 Modeltreinen en 10 modeltrucks
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 9 modeltreinen (Atlas edities) en 10 modeltrucks (Roadstars). Allen met originele verpakkingen en in goede staat.

Groot kavel Del Prado Egypte
Startprijs 300 EUR

Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...

Groot lot tinnen soldaten
Resultaat: 40 EUR

Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.

4 Speelgoed auto's
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse speelgoedauto's, blik, in doos. Shuco mercedes, ecamico, opel, Kellerman kever. 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 11-17cm.

Antiek ridderkasteel Duitsland
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.

3 Kinderspelen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G

2 Collecties glasplaten, toverlantaarn
Resultaat: 25 EUR

Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G

Set antieke benen dominostenen
Startprijs 15 EUR

Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.

Trein acccesoires + doosje rails
Resultaat: 50 EUR

Kavel diverse accesoires voor modelspoor (huisjes etc.) en diverse rails. alles in gebruikte en ongeteste staat.

Pop Armand Marseille 370
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G

2 Porseleinen poppen
Startprijs 25 EUR

Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat

Dozen met divers poppengoed
Resultaat: 130 EUR

Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G

3 Dozen poppenhuis-accesoires
Resultaat: 100 EUR

Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G

Porseleinen A.M. 351 pop
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G

9 Oude schildpad poppen
Resultaat: 60 EUR

Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G

7 Celluloid poppen
Resultaat: 50 EUR

Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 20 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G