Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G
Lange Perzische loper floraal decor, blauw-oker-rood, 300x83cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, pastelkleurig roze-blauw en grijs met floraal decor. 152x206cm. Cond:G
Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm
Oude Perzische loper met floraal decor, rood met zwart. 90x299cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.
Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.
Oud Perzisch kleed met floraal decor, in aardetinten. 290x203cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.
Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Leuk klein Perzisch kleed, meerkleurig, floraal. 60x75cm. Cond:G
Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G
Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.
Oud Perzisch kleed, floraal decor in coulissen, meerkleurig. 242-178cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R