Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.
Antieke Hollandse Marine sabel met ivoren heft en lederen schede met vergulding, in originele staat, oxudatie lemet en ongepoetst 91cm. Cond:R/G
Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren, 19e eeuw (vergulding slijtage) 77cm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse verzilverde messing barokstijl kerkelijke kaarskandelaar.(kaarspin mist) 105cm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Twee oude Japanse cloissone drakenvazen, 1e helft 20e eeuw met draken en floraal decor, in goede staat. 24x11øcm.
Twee oude Japanse cloissone vazen met floraal decor, 1e helft 20e eeuw.19cm. Cond:G
Zeer grote zeldzame 19e eeuwse Chinese Cloissone Koro, gezichten met drakendecor en Foohond, deels verguld, zeer gedetailleerd(beetje cloissone mist) 43x23øcm. Cond;G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Antieke gietijzeren krantenhouder, depose 5365, omstreeks 1880 met uil en 2 lezende kinderen afgebeeld. 35x32x10cm. Cond;G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G
Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G
Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese bronzen vaas met floraal, vleermuis en vogeldecor. 32x19x11cm. Cond:G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G
Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G
Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.
Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G