Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.
Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.
Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G
Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G
Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.
Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G
Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G
Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G
Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat
Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R
Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G
Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.
Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G
Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G
Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G
Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G
Twee oude messing beelden, voorstellende Adolf Hitler, 20e eeuw, voet licht bedeukt. 16-28cm. Cond:G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G
Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat
Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.
Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.
Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G
Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G
Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G
Oude Meja biljartklok 60er jaren, en een telraam met 3 ballen, omstreeks 1900, in goede staat, 30x25cm.
Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R
Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G
Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G
Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.
Antieke houtgestoken tabakspot, omstreeks 1900 met voorstelling van ploegende boer met paardenspan, Hollands wapen met leeuw en tekst Grescunt Concordia Res Parvae je Maintendrai 22x14øcm. in goede st...
Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G
Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G
Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws
Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G
Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G
Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G
Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G
Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G
Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.