Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dekseldoos met putti 2346
Dekseldoos met putti

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kapmes 2361
Kapmes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee Lampenvoeten 2369
Twee Lampenvoeten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Lederen koffers 2390
2 Lederen koffers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Cloissone vaasjes 2392
2 Cloissone vaasjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Afrikaans beeldje 2396
Afrikaans beeldje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 antieke pijpen 2408
4 antieke pijpen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 antieke boeken 2412
3 antieke boeken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art deco kandelaar 2449
Art deco kandelaar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kijker 2462
Kijker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers oud/antiek tin 2484
Divers oud/antiek tin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Antieke vijzels 2487
4 Antieke vijzels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gesigneerde Jugendstil presenteerschaal 2493
Gesigneerde Jugendstil presenteerschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schrijfkist, 19e eeuw 2497
Schrijfkist, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Mahoniekist met divers bestek 2509
2x Mahoniekist met divers bestek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude wandtelefoon 2237
Oude wandtelefoon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel diversen 2274
Kavel diversen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Instrument in kist 2304
Instrument in kist

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Afrikaans schild 2307
Afrikaans schild

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Goudweegschaal in etui 2334
Goudweegschaal in etui

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Sabel en bajonet 2411
Sabel en bajonet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2463
Petroleumlamp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Reclamebord Witte Kruis 2049
Reclamebord Witte Kruis

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, geëlectrificeerd 2120
Petroleumlamp, geëlectrificeerd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing koffieset 2164
Messing koffieset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Toneelkijkers en een pot 2180
2 Toneelkijkers en een pot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dienblad met tegels 2246
Dienblad met tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote messing doofpot 2353
Grote messing doofpot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Scheeplamp 2363
Scheeplamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot blikken Droste 2366
Lot blikken Droste

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Chinese rolschildering 2416
4x Chinese rolschildering

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lotje divers 2430
Lotje divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 Delige kapset 2434
6 Delige kapset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6 religieuze voorwerpen 2451
6 religieuze voorwerpen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Radio naar antiek voorbeeld 2456
Radio naar antiek voorbeeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel metaalwerk, 19e eeuw 2457
Kavel metaalwerk, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Taartschotel met peerdecor 2478
Taartschotel met peerdecor

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Delen koperwerk, 19e eeuw 2483
5 Delen koperwerk, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos 2491
Antieke speeldoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzische schotel, 19e eeuw 2495
Perzische schotel, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bajonet en pistool 2501
Bajonet en pistool

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Bustes 2506
2 Bustes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Antieke doosjes 2108
2 Antieke doosjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke haardset 2193
Antieke haardset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kerstboomstandaard rond 1900 2349
Kerstboomstandaard rond 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke schrijfset 2436
Antieke schrijfset

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Spaanse bajonet 2441
Spaanse bajonet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Delen been, 19e eeuw 2454
2 Delen been, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw 2485
Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8-Armige messing kroon 2498
8-Armige messing kroon

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Grote messing kandelaar 2499
Grote messing kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Console met kindergezicht 2514
Console met kindergezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel koperwerk 2515
Kavel koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Weegschaal met gewichten 2517
Weegschaal met gewichten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke kaarskandelaar 2537
Antieke kaarskandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Lampen 2140
2 Lampen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw 2170
Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Figuren, erotica 2209
6 Figuren, erotica

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Metalen spaarpot 2286
Metalen spaarpot

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Seinlamp Utrecht 2332
2x Seinlamp Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Wafelijzers 2421
3 Wafelijzers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen antiek 2469
4 Delen antiek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos 2489
Antieke dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Opaline petroleumlamp 2503
Opaline petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse camera's 2505
Diverse camera's

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Telefoon 2520
Telefoon

Resultaat:

20 EUR