30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Spiesbok gewei 2510
Spiesbok gewei

80 EUR

Huisaltaar ca. 1880 2352
Huisaltaar ca. 1880

55 EUR

Schrijfkistje 2105
Schrijfkistje

80 EUR

4 Zeldzame brillenkokers en losse bril 2051
4 Zeldzame brillenkokers en losse bril

190 EUR

4 Dozen plated bestek 2533
4 Dozen plated bestek

70 EUR

Art deco kandelaar 2449
Art deco kandelaar

40 EUR

Kurkentrekker 2426
Kurkentrekker

110 EUR

3 Delen divers 2323
3 Delen divers

75 EUR

Telescoop met statief 2224
Telescoop met statief

105 EUR

Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

600 EUR

Wortelnoten ingelegde kist 2512
Wortelnoten ingelegde kist

45 EUR

Halssieraad, Afrika 2504
Halssieraad, Afrika

50 EUR

Antieke ivoren schrijfset 2490
Antieke ivoren schrijfset

70 EUR

Kristallen hanglamp 2466
Kristallen hanglamp

110 EUR

Antieke schrijfset 2436
Antieke schrijfset

25 EUR

4 messing wandkandelaren 2405
4 messing wandkandelaren

45 EUR

Tabakspot + sigarenknipper 2355
Tabakspot + sigarenknipper

45 EUR

3x Hoedendoos met hoed 2340
3x Hoedendoos met hoed

50 EUR

4 deel divers 2326
4 deel divers

40 EUR

Naaimachine 2303
Naaimachine

70 EUR

12 Deurkloppers 2299
12 Deurkloppers

50 EUR

Doos diversen 2273
Doos diversen

45 EUR

Biljartklok, ballen en telraam 2255
Biljartklok, ballen en telraam

100 EUR

Buiten lamp 2248
Buiten lamp

90 EUR