Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scheepslamp 2125
Scheepslamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jugendstil hanglamp 2124
Jugendstil hanglamp

Resultaat:

130 EUR

3x Petroleumlamp 2123
3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hang petroleumlamp 2122
Hang petroleumlamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Majolica tafellamp 2121
Majolica tafellamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, geëlectrificeerd 2120
Petroleumlamp, geëlectrificeerd

Resultaat:

30 EUR

2 Petroleumlampen 2119
2 Petroleumlampen
Startprijs 50 EUR
2 x petroleumlamp 2118
2 x petroleumlamp
Startprijs 70 EUR
Antieke petroleumlamp 2117
Antieke petroleumlamp
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Staande petroleumlamp Japans 2116
Staande petroleumlamp Japans

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp 2115
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2114
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lakdoos 2113
Lakdoos

Resultaat:

50 EUR

Set wandkandelaars 2112
Set wandkandelaars
Startprijs 240 EUR
Verkocht
2 Russische lakwerk doosjes 2111
2 Russische lakwerk doosjes

Resultaat:

60 EUR

Perkamenten blad 15e-16e eeuw 2162
Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 75 EUR
Kavel met 10 (oude) boeken 2161
Kavel met 10 (oude) boeken
Startprijs 90 EUR
Lexicon Latino-Belgicum Novum 2160
Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld..... 2159
Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....

Resultaat:

40 EUR

Verzameling Duitse antquarische boeken 2158
Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 25 EUR
Lot diverse kunstboeken 2157
Lot diverse kunstboeken
Startprijs 50 EUR
Wonderen der Wetenschap, 4 delen 2156
Wonderen der Wetenschap, 4 delen
Startprijs 75 EUR
Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960 2155
Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kistje om foto's te bekijken 2110
Kistje om foto's te bekijken

Resultaat:

80 EUR