Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 2e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G
Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Antieke ivoren Chinese figuur, omstreeks 1900, man met cup(andere hand mist voorwerp) 9cm. Cond:G
Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Antieke Schwarzwald sieradenkist met vogeldecor omstreeks 1900, lichte beschadigingen 20x23x15cm. Cond:R/G
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G
Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Antieke 16e eeuwse getijdengebed met romeinse cijfer 78 met invitatorium dat is een gezongen regel waarmee een getijdengebed begint met ingekleurd initiaal(perkament) 48x37cm. Cond:G
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Antieke Japanse been gestoken wijsheer met kind, gesigneerd omstreeks 1900, in goede staat, 9cm. Cond:G
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G
Decoratieve compositie metalen figuren lamp, met kristallen pegels, 2e helft 20e eeuw. 55cm. Cond:G
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.
Antieke Engelse bijbel met ivoren kaft en lederen rug, the book of common prayer, Oxford, printed at the Univeristy press, 15x9x3cm. Cond:G
Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G
Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Chique Duitse lederen reiskoffer met binnenwerk, 1e helft 20e eeuw, met reisetiket Berlon Potsdam, in goede staat 82x50x24cm.
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Twee vooroorlogse Engelse keramieken matchstrikers, 1x gemerkt minton, vin dubonnet, bryant + mays matches Cond:G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G