Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G
Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G
Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Twee delen oud Perzisch brons, 20e eeuw of ouder, eenmaal pijpvaasje op hoge poten en ogen, en 5 lichts tafelolielamp met gravering 13,5x14cm.
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.
Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse crucifix met gipsen corpus cristi, in goede staat, (chip in haar) 100x63x20cm.
Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.