Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR

Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

Reclamebord
Startprijs 40 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

British sporting prints
Startprijs 35 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G