Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R
Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.
Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G
Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G
Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G
Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G
Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.
Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G
Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G