Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire bokalen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R

Pamflet WO I
Resultaat: 125 EUR

Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

Dubbelloops pistool
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.

Antieke tinnen kastanje-dekselvaas
Resultaat: 125 EUR

Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G

Lot 12 spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.

Wandelstok soldaat
Resultaat: 120 EUR

Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G

4 Fotoalbums, bijbel en dagboek
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G

Damesjas kalfsleer en bont
Resultaat: 110 EUR

Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G

Platte showvitrine met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G

Duits handwerk China
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.

2 Ovale Jugendstil schalen
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G

Kurkentrekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke kurkentrekker met been, omstreeks 1900 12,5-6cm. Cond:G

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Telescoop met statief
Resultaat: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G

Jugendstil tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil Art Nouveau bijzettafel met natuurstenen blad, omstreeks 1900, floraal en zweepslag motief, 80xø37cm Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met draken en floraal decor, omstreeks 1900 30,5cm. Cond:G

Chinees bronzen vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met foohonden en drakendecor, omstreeks 1900-1930, verfijnd uitgevoerd, in goede staat 24cm.

Bronzen Art Deco lampje
Startprijs 100 EUR

Originele art deco 2 lichts wandlamp, omstreeks 1930 jongen met mandoline, 20x24x10cm Cond:G