Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Twee bronzen kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G

Gietijzeren krantenhouder
Resultaat: 85 EUR

Antieke gietijzeren krantenhouder, depose 5365, omstreeks 1880 met uil en 2 lezende kinderen afgebeeld. 35x32x10cm. Cond;G

Theekist met flacons
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G

Sierbokaal met hengsel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.

Setje miniatuur spellen
Resultaat: 80 EUR

Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G

2 Foo honden China
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Antieke reiskoffer
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse reiskoffer WO 1 periode met reisetiketten, Hamburg, Argentinië, Dampfschiffs, gesellschaft Monte sarmiento etc, in goede staat. 87x58x57cm.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat

Kistje om foto's te bekijken
Resultaat: 80 EUR

Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.

Diverse knipmutsen
Resultaat: 80 EUR

Vijftien antieke knipmutsen in doos 15x33x26cm in goede staat

Spiesbok gewei
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Schrijfkistje
Resultaat: 80 EUR

Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G

5 Sabels
Resultaat: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

Groot Perzisch pistool
Resultaat: 75 EUR

Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G

Verzilverd trekpotje 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat

Tinnen ketel met theepot
Resultaat: 75 EUR

Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G

Antieke archiefkast
Resultaat: 75 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast omstreeks 1900, met rolluik, vakverdeling, lade en slot, in goede staat, 40x43x34cm. Cond:G

Ovale aker, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G

3 Delen divers
Resultaat: 75 EUR

Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.

Grote losse kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.

Diverse pijpen
Resultaat: 70 EUR

Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G

Naaimachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G