Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Art Nouveau stijl glazen vaas, 21e eeuw monogram DG, mat glas met zwart lijnenspel, 30cm. Cond:G
Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, glas fusing, vrouwelijk hoofd met rood haar, Italie, 44cm. Cond:G
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop. Kristallen kaasstolp (15xø24cm.), gematteerd aan de bovenzijde met meandermotief, voorzien van zilveren knop, 835/000, met parelrand. Geplaatst op een...
Twee kristallen boterstolpen met zilveren dop. Een boterstolp met sierlijk geetste florale bewerking en sterren op aculadevormige onderschotel. En een boterstolp met amandelslijpsel tevens geplaatst o...
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Bijzonder fraaie bowlpot met onderschotel en zilveren dop, 925/000. Bowlpot met onderschotel voorzien van bloem-, blad en vogeldecor. De deksel is voorzien van een bewerkte zilveren knop met C-voluten...
Fraaie kristallen beschuitbus met zilveren knop en onderschotel. Kristallen beschuitbus voorzien van olijfslijpel en lijnbewerking, versierd met een zilveren knop, 835/000, met parelranden. De bus sta...
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel voorzien van ster op de bodem met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. ø 20x14 cm. m...
Antieke boheems kristallen beschuitbus met florale graveringen, kastelen en jachthond, deksel past, maar mogelijk niet origineel.chips. 28cm. Cond;R
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Moderne handbeschilderde glazen vaas met vrouwelijke gezichten, met monogram en nr.28 21e eeuw, 30x17øcm Cond:G
Marmeladepot met onderschotel en zilveren dop. Marmeladepot versierd met ruitslijpsel met onderschote met aculade vormige rand. Versierd met een zilveren knop, 800/000. minimale chip mogelijk ø9-14x18...
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Moderne handbeschilderde glazen vaas in kubistische stijl, 21e eeuw met gezichten, in goede staat 30cm.
Twee identieke antieke kristallen 19e eeuwse karaffen met stop, in goede staat 27cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G