Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.
Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Fijngestoken antieke notenhouten sofa, Louis Seize stijl, omstreeks 1870, goede stoffering, en in goede staat. 100x128x87cm.
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met snijwerk. Omstreeks 1870 met gouden en creme velours stoffering, klein kaal plekje. 130x170x85cm. Cond:G
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Eieknhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfgestoken panelen met origineel slot. 78x65x140cm. Cond:G
Moderne Art Deco stijl kersenhout kleurige vitrinekast, met drie glazen schappen en 2 deuren 200x120x38cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Bordeauxrood lederen relaxstoel, electronisch verstelbaar met bedieningssysteem en kussens, in zeer goede staat, 112x70x73cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G
Eikenhouten linnenpers 18e eeuw met onderkast en lade. 178x87x48cm. Cond:G
Zeldzame Duitse design kinderschommelstoel, omstreeks 1950, ontwerp: Prof. Hans Brockhage, gemaatkt door firma Lenz (DDR) 36x98x39cm. Cond:G
Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Twee antieke franse notenhouten armleunstoelen met snijwerk omstreeks 1880, recentelijk gestoffeerd met creme velours. 130x70x62cm. Cond:G