Antieke goudkleurige spiegel, omstreeks 1900, in Louis Seize stijl, lichte beschadigingen 110-87cm Cond:R/G
Antieke notenhouten Jugendstil kaptafel met geslepen spiegel en 3 lades, omstreeks 1910. 172x46x108cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 88x70x31cm. Cond:G
Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Oude Engelse showvitrine op Queen Anne poten, met inhoud. Bezine aanstekers, flacons, spaarpotten, kijker etc. 62x47x60cm.
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Hollandse eikenhouten 4-deurs kussenkast naar oud voorbeeld (neo-renaissance), 2e helft 20e eeuw 163x125x50cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G
Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G