Oude Engelse showvitrine op Queen Anne poten, met inhoud. Bezine aanstekers, flacons, spaarpotten, kijker etc. 62x47x60cm.
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Leuk klein antiek Engels eiken rolbureau omstreeks 1900, met lades, uittrekblad en vakverdeling 108x90x57cm. Cond:G
Negentiende eeuws Hollandse mahoniehouten biedermeier 4 spant spinnekoptafel, gecontourneerd blad. 74x120x110cm. Cond:G
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Vier 19e eeuwse pallisanderhouten krakeling stoelen, met goede stoffering, omstreeks 1870 85x45x47cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse Louis Phillip mahoniehouten 1 deurskast, omtreeks 1870, uitneembaar, in goede ongerestaureerde staat 222x112x60cm.
Oude notenhouten bureaustoel met draaibare zitting, bruinleder, 20e eeuw. 100x88x58cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire, goede groene velours stoffering, in goede staat 98x88x87cm. Cond:G
Duitse eikenhouten renaissance poortkist, 17e 18e eeuws, onderkant aangetast. 74x129x67cm. Cond:R
Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 76x87x47cm.
Antieke eikenhouten staande kapstok met spiegel omstreeks 1900, opbergvak. 190x90x30cm. Cond:G
Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm
Negentiende eeuwse Engelse natuurtafel met eiken onderstel en mahonie blad. 73x104x135cm. Cond:G
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Twee oude Engelse stijlvolle mahoniehouten armleunstoelen met goede stoffering, 1e helft 20e eeuw, in goede staat. 103x58x54cm.
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Franse 19e eeuwse notenhouten commode met snijwerk in rococco stijl, 2 deuren en 2 lades. 78x122x63cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis seize stijl halvemaankastje met jaloeziedeurtjes 20e eeuw, in goede staat. 73x73x33cm.
Negentiende eeuwse notenhout salontafel met florale intarsia en bandintarsia, houtgestoken 4 spantpoot. 56x84x115cm. Cond:G
Kersenhouten wandtafel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met etage, in Franse stijl. 76x146x42cm. Cond:G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten windsorstoel en eikenhouten kruk, ook vroeg 19e eeuw, in goede staat. 96x56x48cm. en 53x37x30cm.
Negentiende eeuwse Mechelse uittrektafel met leeuwenkoppen en messing ringen. in goede staat 75x135x88, met uittretkbladen 75x315x88cm.
Antieke goudkleurige spiegel, omstreeks 1900, in Louis Seize stijl, lichte beschadigingen 110-87cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 88x70x31cm. Cond:G
Franse stijl nachtkastje, 2e helft 20e eeuw, met snijwerk, in goede staat 75x47x38cm.
Twee Thonetstoelen en beukenhouten tafel met lade, 20e eeuw 87x76øcm.
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Louis Seize stijl halvemaantafel, 20e eeuw stijlmeubel, eiken. 74x42x67cm. Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel met intarsia in goede staat 73x68x20cm. Cond:G
Twee Engelse eikenhouten ladenkastjes, stijlmeubels. 2e helft 20e eeuw. 70x45x40cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse essenhouten wandkast met origineel beslag met slot en sleutel, in goede staat 55x45x16cm Cond:G
Antieke ovale Duitse wortelnoten eettafel, Louis Philippe omstreeks 1860 met rijkgestoken 4 spantpoot. 79x110x78cm. Cond:G
Engelse eikenhouten commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 80x77x45cm. Cond:G
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Oude bijzettafel met omranding op blad, schaarpoten, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 90x65x59cm.
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Houtgesneden armleunstoel met voetenbankje, vlechtwerk zitting zijkant en rugleuning, Louis Seize stijl, 20e eeuw. 87x56x52 en 24x30x22cm. Cond;G
Grote zware barokstijl spiegel met ornamentenlijst en facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw 97x158cm Cond:G
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Grote Italiaanse barokstijl stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering. 130x76x70cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Aparte gemerkte beukenhouten Art Deco armleunstoel omstreeks 1930. Estelie Atencia. 100x54x60cm. Cond:G
Oude wandtafel met schaarpoten en omranding op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 82x66x110cm.
Antiek eikenhouten octogonaal tafeltje met snijwerk op het blad, omstreeks 1900 65x74x74cm. Cond;G
Drie antieke notenhouten gestoken stoelen omstreeks 1900 met klauwpoten en nette rode verlours stoffering 103x47x57cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse kaptafel in eikenhout (hangoortafel) 70øx50cm. Cond:G
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G
Decoratieve goudkleurige Louis Seize stijl spiegel met strik en geslepen glas 2e helft 20e eeuw 70x52cm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G
Mahoniehouten kast met 5 lades, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 51x50x30cm.Cond:G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten Theewagen, omstreeks 1920 met getorste stijlen, in goede staat 70x38x62cm.
Kleine Hollandse eikenhouten buikkast, orgelgebogen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 61x64x35cm.
Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.
Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G