Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen vrouw voert kippen 6080
Porseleinen vrouw voert kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6107
Imari dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6116
Tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jade beeld 6167
Jade beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6221
Lot Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen bord, opengewerkte rand 6269
Meissen bord, opengewerkte rand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bloempot 6312
Antieke Chinese bloempot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6346
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kavel Chinees porselein 6396
Kavel Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Blauw Imari Kaststel 6409
Blauw Imari Kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6008
Delfts blauw bord, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6190
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees bord, 20e eeuw 6147
Chinees bord, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Delen Japans porselein 6108
5 Delen Japans porselein

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Petit four set 6164
2x Petit four set

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Hummels 6170
4 Hummels

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 kop en schotels, Petrus regout 6273
6 kop en schotels, Petrus regout

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Jade 6375
2x Jade

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinese kop & schotels, 18e eeuw 6041
Chinese kop & schotels, 18e eeuw

Resultaat:

62 EUR

Verkocht
Imari bloempot 6006
Imari bloempot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen melkkan 6053
Meissen melkkan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Pors. vazen, Jugendstil 6063
2 Pors. vazen, Jugendstil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6085
Porseleinen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6151
Plateel bloempot

Resultaat:

60 EUR