Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampetstel 6126
Lampetstel
Startprijs 60 EUR
2 Duitse kannen, historisme 6128
2 Duitse kannen, historisme
Startprijs 60 EUR
4 Grote antieke kastkommen 6129
4 Grote antieke kastkommen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kastkommen 6130
2 Kastkommen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Aardewerken bowlpot 6131
Aardewerken bowlpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil asbak 6132
Jugendstil asbak

Resultaat:

40 EUR

2 Vazen met draken en phoenix 6133
2 Vazen met draken en phoenix
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Petrug regout 6134
Petrug regout

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse borden 4x 6136
Lot 18e eeuwse borden 4x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot Petrus ragout bord 6137
Groot Petrus ragout bord

Resultaat:

30 EUR

Antieke Yixing theepot, China 6138
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR
Quan Yin wit met kleur 6139
Quan Yin wit met kleur
Startprijs 420 EUR
2 Chinese groene jade coupes 6141
2 Chinese groene jade coupes
Startprijs 270 EUR
2 Chinese jade cups op houten voetjes 6142
2 Chinese jade cups op houten voetjes
Startprijs 125 EUR
2 18e eeuwse Chinese bordjes 6143
2 18e eeuwse Chinese bordjes
Startprijs 60 EUR
Fam. Verte grote vaas 6144
Fam. Verte grote vaas
Startprijs 1.500 EUR
Chinese Quang Ying kom 6145
Chinese Quang Ying kom
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinees bord, 20e eeuw 6147
Chinees bord, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

2 Chinese borden 6148
2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw 6149
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Chinese vaas met figuren 19e eeuws 6150
Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Plateel bloempot 6151
Plateel bloempot

Resultaat:

60 EUR

2 Vazen, Villeroy & Boch 6153
2 Vazen, Villeroy & Boch
Startprijs 125 EUR
2 Duitse schenkkannen, renaissance 6155
2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 35 EUR
Plateel vaas 6156
Plateel vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ca. 40 delen Petrus Regout 6158
Ca. 40 delen Petrus Regout

Resultaat:

90 EUR

Platelen vaas + keramiek vaas 6159
Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR
Delfts Blauwe vaas/lamp 6161
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6162
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
2 aardewerk vazen 6163
2 aardewerk vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Petit four set 6164
2x Petit four set

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6166
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jade beeld 6167
Jade beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Hummels 6169
4 Hummels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Hummels 6171
2 Hummels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Hummels, 2087 en 239 6172
2 Hummels, 2087 en 239

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Antieke porseleinen figuren 6175
2 Antieke porseleinen figuren

Resultaat:

20 EUR

4 Delen porselein 6176
4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR
Suikerpot, bobonschaal, en strooier 6177
Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Startprijs 50 EUR
2 Delen Duits porselein 6178
2 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
3 Delen delftsblauw 6181
3 Delen delftsblauw
Startprijs 30 EUR
4 Klepkannen 6182
4 Klepkannen
Startprijs 35 EUR
5 aardewerken borden 6183
5 aardewerken borden
Startprijs 35 EUR
2 KPM borden, kasteelgezicht 6186
2 KPM borden, kasteelgezicht
Startprijs 60 EUR
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt 6187
Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 300 EUR
Blauwe dekselvaas en hangbloempot 6188
Blauwe dekselvaas en hangbloempot
Startprijs 75 EUR
Imari kop & schotels + klein kopje en schotel 6189
Imari kop & schotels + klein kopje en schotel
Startprijs 100 EUR
2 Chinese kommen 6191
2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6192
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6194
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
3 Chinese kop en schotels, vroeg 19e eeuw 6195
3 Chinese kop en schotels, vroeg 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Fam. Rose vierkante vaas 6196
Fam. Rose vierkante vaas
Startprijs 900 EUR
Blauw-witte Wanli pot 6197
Blauw-witte Wanli pot
Startprijs 1.500 EUR
Octagonaal Japans bord 6200
Octagonaal Japans bord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Plaquette Makkum 6201
Plaquette Makkum

Resultaat:

160 EUR

2x Yixing trekpotje 6202
2x Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR
2x Yixing trekpotje 6203
2x Yixing trekpotje
Startprijs 100 EUR
Yixing theepot 6204
Yixing theepot
Startprijs 150 EUR
Yixing theepot 6205
Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot, bamboe ca. 1940 6206
Yixing theepot, bamboe ca. 1940
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Porseleinen plaquette 6209
Porseleinen plaquette

Resultaat:

20 EUR

Porseleinen plaquette, vrouw 6210
Porseleinen plaquette, vrouw
Startprijs 375 EUR
Handbeschilderde porseleinen plaquette 6211
Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR
Japans servies, draakmotief 6212
Japans servies, draakmotief
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 borden oude ambachten 6213
7 borden oude ambachten

Resultaat:

40 EUR

2 Chinees porseleinen neksteunen 6215
2 Chinees porseleinen neksteunen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Penselenpotten, Fam Verte 6216
2 Penselenpotten, Fam Verte

Resultaat:

115 EUR

2 Porseleinen beelden, Maria met kind 6217
2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Porseleinen doosjes + schaaltje 6218
2 Porseleinen doosjes + schaaltje

Resultaat:

20 EUR

Chinees gewicht 6219
Chinees gewicht
Startprijs 125 EUR
Wijnkannetje 6220
Wijnkannetje
Startprijs 140 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6222
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 400 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6223
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
Kleine antieke Yixing theepot, China 6224
Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
Kleine Chinese trekpot ca. 1800 6225
Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese penselenpot 6226
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e eeuwse Delftse vaas 6227
18e eeuwse Delftse vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Drie Delftse vazen 6228
Drie Delftse vazen

Resultaat:

300 EUR

Chinese kom 6230
Chinese kom
Startprijs 60 EUR
4 Japansen vaasjes 6231
4 Japansen vaasjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen schaaltje+bord 6232
Porseleinen schaaltje+bord

Resultaat:

45 EUR

2x Blauwe kom 6233
2x Blauwe kom
Startprijs 60 EUR
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw 6234
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw 6235
Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6236
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Antieke Samson vazen 6237
2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR
6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd 6238
6 Chinese kopjes, blauw, gesigneerd
Startprijs 75 EUR
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen
Startprijs 75 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6240
Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Yixing theepotje 6241
Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR
Chinese vaas voor eetstokjes 6243
Chinese vaas voor eetstokjes
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen 6244
Twee Chinese vazen

Resultaat:

120 EUR

5x divers Kantonees porselein 6245
5x divers Kantonees porselein
Startprijs 80 EUR
2 Snuffbottles erotica gesigneerd 6246
2 Snuffbottles erotica gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Yixing theepot 6247
Yixing theepot
Startprijs 500 EUR