Grote Chinees porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met diverse figuren, floraal decor en symbolen 11x25,7øcm Cond:G
Twee delen antiek Chinees porselein, grote Kang xy stijl kom, 19e eeuw of ouder, en 18e eeuws familei Roze bord octogonaal, minmale chip 20-23cm. Cond:G
Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein omstreeks 1900, grote kom met figuren decor, kom met bladdecor, 3 delige kop en schotel set 10-24cm Cond;R/G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Antieke Chinees porseleinen familie Verte knobbelvaas, Kang Xy gemerkt, met figuren en hertendecor, 19e eeuw, in goede staat. 21,5cm.
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
Grote Chinese gesigneerde porseleinen wijsheer met houten staf, 1e helft 20e eeuw of ouder. 55cm. Cond:G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen dekselvaas in keizerlijk geel met drakendecor en herten in landschap.20e eeuw. 43,3x20,3øcm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.
Twee oude gipsen figuren, 1e helft 20e eeuw, twee Griekse dames, minimale chip, 24x37cm. Cond:R/G
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Porseleinen vogel op bloesemtak, 2e helft 20e eeuw, ongemerkt, 18,5cm. in goede staat.
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Porseleinen groep, twee tortelduiven, 20e eeuw, 13cm. ongemerkt.
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Duitse W.M.F gemerkte zilver overlay porseleinen servies met plated metalen tablet, 20e eeuw. 12-40cm. Cond:G
Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G
Antieke keramische oorvaas, omstreeks 1900 nr 74 zwart mat glazuur, in goede staat 19x25ø
Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.
Vijf antieke Delftse keramieken borden omstreeks 1900, gemerkt de klaauw, in goede staat 24øcm.
Bijzondere Franse Jugendstil art Nouveau porseleinen dekseldoos van limoges omstreeks 1900 met goudkleurig floraal en zweepslag decor. 9x18x17cm. Cond:G
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Grote antieke geglazuurde keramieken vaas met floraal decor, omstreeks 1900, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm
Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Imari vaas gemodificeerd tot tafellamp(chips) 61x39ø Cond:R
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Oude Chinese Yixing theepot met slak en kikker (gemerkt) , mooie kwaliteit omstreeks 1900 of ouder, 7x14,5x11cm. Cond:G
Duits Bavaria porseleinen mocca servies omstreeks 1960, met goudlaag en lago di garda decor. 8-21cm. minimale chip mogelijk.
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Duits Bavaria Waldersdorf porselein mocca servies omstreeks 1950, 9 delig, romantisch en gouddecor 5-20cm Cond:G
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...