Lot van zes oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, chip bij geel bord, 23-27cm. Cond:R/G
Drie delen Meissen porselein, met wijnrankendecor, koffiekan, suikerpot,schotel 20e eeuw. 12-25cm.
Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, beide met chip 23ø Cond:R/G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Oud Japans porseleinen servies omstreeks 1940, 5 kop en schotels, roomkan, suikerpot, 6 gebaksschotels, minimale chip mogelijk, 8-16cm. Cond:G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R
Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G
Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...
Grote porseleinen dekselvaas met zilveren overlay, 2e helft 20e eeuw 60cm Cond:G
Grote antieke porseleinen vispresenteerschaal, met handgeschilderd floraal en gouddecor, geschulpte omranding, ongemerkt, 6x51,5x44cm Cond;G
Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G
Oude tafellamp gemaakt van een 19e eeuwe Chinees porseleinen vaas met wijsheren en tekst 46x33ø Cond:G
Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G
Twee zware 19e eeuwse Chinese familie Roze borden met emailledecor, figuren, floraal en goud, in goede staat. 25,8øcm.
Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G
Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.
Grote Japanse sierschotel, mogelijk 19e eeuw, met floraal en paradijsvogeldecor (bakfouten) 8-42øcm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Mooi antiek Duits KPM porseleinen eetservies,(wilde roos decor) omstreeks 1900 bestaande uit drie dekselschalen, vleesschaal, open schaal, sauskom, 11 borden, 6 kleine borden, in goede staat, minimale...
Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G
Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.
Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm
Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G
Twee antieke Chinees/Japanse kommen, 1 x Kang Xy 18e eeuws, lichte randschade en 1x Japans octogonale dekselkom met gouddecor 19e eeuws. 6,5x15,5øcm en 9x14,5x14,5cm. Cond:R/G
Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Grote oude handbeschilderde plaquette met rozendecor omstreeks 1920, gemerkt F.S 95 handgemahlt, in goede staat 25,7x35,7cm
Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstelling, 20e eeuw 10-11cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles met erotische voorstellingen, 20e eeuw. 9,5x11cm. Cond;G
Oude 6 kantige Chinees porseleinen familie Roze trekpot, gesigneerd omstreeks 1900, rondom figurendecor, Cond:G 15,5x15,5x10cm.
Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G