Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Antieke Duitse keramieken tabakspot omstreeks 1890, met figurendecor, gemerkt 27x15ø Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florale voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G
Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Antieke Imari Coro met deksel(pootje en arm gelijmd), 3 delig majolica vazenstel, omstreeks 1900 nr 11553 II(brede vaas chip) 18-25cm Cond:R/G
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, in goede staat 5,5x8,5øcm.
Oude Chinese Yixing theepot met lachende Boedha en tekst, gemerkt 2e heflt 20e eeuw, 11x18x10,5cm. Cond:G
Twee antieke religieuze porseleinen figuren omstreeks 1900, nr. 205 Frankrijk, in goede staat 30-32cm. Cond:G
Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, meisjes en jongens met boek, onduidelijk gemerkt, 2 kleurig gepatineerd, bronskleur(bakfout/chip) 32-33cm. Cond:R/G
Twee antieke porseleinen Weense stijl pijpvazen, gemerkt Royal oeping Checho-slov. Omstreeks 1900. 20.5cm. Cond;G
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogeldecor en tekst 33,5cm Cond:R
Zes oude Chinese wijnkommen, gemerkt, 20e eeuw, groen/grijs glazuur 2x en geel glazuur 4x 11,3-14cm. in goede staat
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G
Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R
Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.
Twee grote Duitse geglazuurde steengoed schenkkannen, neo renaissence, historisme omstreeks 1880, beide gelijk gemerkt en genummerd, 1x 7 koningen 31-34cm Cond:G
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Twee antieke Duitse K.P.M borden met kasteelvoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 26ø
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinese kom, met vogels en vlinderdecor, 6,5x15ø en 7x18ø Cond:R
Drie 18e eeuwse porseleinen schotels, tuin en vogeldecor, minimale chip 12,8x13,9ø Cond:G
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen omstreeks 1900 met zweepslagmonturen, gemerkt H 865, 1 vaas gelijmd, andere goed, 37cm.
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Antiek Imari porseleinen schotel omstreeks 1900 met floraal, goud en coulissendecor, in goede staat 30,5cm.
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Vier delen oud deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Twee Japanse Cloisonne vazen, met floraal en vlinderdecor, 1e helft 20e eeuw. 23,5x10ø Cond:G
Zes oude Chinees porseleinen kopjes met tekens, craquele glazuur blauw-grijs, in goede staat. 5x8,3øcm.
Twee oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor, gemerkt, in goede staat 8x14,8ø
Drie oude Chinees porseleinen borden met hanen(chicken decor) omstreeks 1930 of later, gemerkt met gouddecor, 1 schaal en 2 borden, in goede staat 6,5x25,5ø en 26ø cm Cond:G
Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R
Twee delen antiek Chinees porselein, Chinese trekpot 18e-19e eeuw, en Chinese theepot omstreeks 1900 met gouddecor. 14-24cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G