Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6026
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Fam. Verte kom 6350
Fam. Verte kom

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Chinese vaas Cheng Lung 6242
Chinese vaas Cheng Lung

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
6 borden Quang Xi 6001
6 borden Quang Xi

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Meissen servies, bloemmotief 6010
Meissen servies, bloemmotief

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Plateel tegeltableau 6002
Plateel tegeltableau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Yixing vazen 6012
Twee Yixing vazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6272
Wedgwood servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3 Fam. rosé borden 6030
3 Fam. rosé borden

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Meissen theeservies 6062
Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4, 18e eeuwse borden 6021
4, 18e eeuwse borden

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Delfts kaststelletje 6003
Delfts kaststelletje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw 6024
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Delftse vazen 6228
Drie Delftse vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kavel jade 6173
Kavel jade

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6127
Wedgwood servies

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Porseleinen groep, valsspeler 6015
Porseleinen groep, valsspeler

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kavel jade 6174
Kavel jade

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Perzische vaas 6354
Grote Perzische vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6166
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw 6149
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinees bord 6042
Chinees bord

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6146
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 6311
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Chinese kopjes 6366
4 Chinese kopjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
12 pas tegeltableau in lijst 6117
12 pas tegeltableau in lijst

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Plaquette Makkum 6201
Plaquette Makkum

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw 6289
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese porseleinen set 6341
Chinese porseleinen set

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Imari bord 6017
Imari bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 chinees Imari vazen 6018
2 chinees Imari vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Meissen gebakschotels 6069
6 Meissen gebakschotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porselein schaal, putti 6070
Porselein schaal, putti

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Porseleinen groep vogelkooi en hond 6081
Porseleinen groep vogelkooi en hond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Japanse vazen 6253
2 Japanse vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote imari schotel 6385
Grote imari schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Familie roze borden 6422
3 Familie roze borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kang Xy vaas 1900 6425
Kang Xy vaas 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas en kom 6348
Chinese vaas en kom

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Antieke Chin. kop/schotels 6397
2 Antieke Chin. kop/schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Meissen Plaquette 19e eeuw 6052
Meissen Plaquette 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6214
Petrus Regout set

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6 Chinese borden 6285
6 Chinese borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese schaal 6344
Chinese schaal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Japanse vazen 6412
2 Japanse vazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zes Chinese borden 6014
Zes Chinese borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 6244
Twee Chinese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie fam. Roze borden 6286
Drie fam. Roze borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Stadt Meissen servies 6430
Stadt Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Meissen servies 6431
Meissen servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Penselenpotten, Fam Verte 6216
2 Penselenpotten, Fam Verte

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
4 Delftse borden 18e eeuw + nap 6025
4 Delftse borden 18e eeuw + nap

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen man in stoel 6078
Porseleinen man in stoel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Meissen borden 6068
3 Meissen borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Meissen dessertborden 6074
5 Meissen dessertborden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Steenbok Ens 6090
Steenbok Ens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Antieke Japanse schotels 6140
2 Antieke Japanse schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw 6229
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw 6198
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Grote groene vaas 6314
Grote groene vaas

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
4 Meissen borden 6061
4 Meissen borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wit porselein man met doorn in voet 6079
Wit porselein man met doorn in voet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Weens porseleinen figuur 6094
Weens porseleinen figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6111
3 Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ca. 40 delen Petrus Regout 6158
Ca. 40 delen Petrus Regout

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Divers Art Nouveau aardewerk 6180
Divers Art Nouveau aardewerk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Rosenthal theekan 6328
Rosenthal theekan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari tafellamp, rode kap 6364
Imari tafellamp, rode kap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Majolica bloempotten 6406
3 Majolica bloempotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Delftse dekselvaas, 18e eeuw 6135
Delftse dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Meissen theebus 6058
Meissen theebus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zuil met bloempot 6060
Zuil met bloempot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen vrouw voert kippen 6080
Porseleinen vrouw voert kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6107
Imari dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6116
Tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jade beeld 6167
Jade beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6221
Lot Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen bord, opengewerkte rand 6269
Meissen bord, opengewerkte rand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bloempot 6312
Antieke Chinese bloempot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6346
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kavel Chinees porselein 6396
Kavel Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Blauw Imari Kaststel 6409
Blauw Imari Kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6008
Delfts blauw bord, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6190
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees bord, 20e eeuw 6147
Chinees bord, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Delen Japans porselein 6108
5 Delen Japans porselein

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Petit four set 6164
2x Petit four set

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Hummels 6170
4 Hummels

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 kop en schotels, Petrus regout 6273
6 kop en schotels, Petrus regout

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Jade 6375
2x Jade

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinese kop & schotels, 18e eeuw 6041
Chinese kop & schotels, 18e eeuw

Resultaat:

62 EUR

Verkocht
Imari bloempot 6006
Imari bloempot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen melkkan 6053
Meissen melkkan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Pors. vazen, Jugendstil 6063
2 Pors. vazen, Jugendstil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6085
Porseleinen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6151
Plateel bloempot

Resultaat:

60 EUR